Klavan ja Cagliari mängivad mitmel rindel suurt mängu (0)

Cagliari kohtus Itaalia karikasarja neljandas ringis Sampdoriaga, kellest alles esmaspäeval liigas ülidramaatilise mängu järel 4:3 jagu saadi. Seekord tuli võit veidi hõlpsamalt, skooriga 2:1.

Esmaspäeval jäi Cagliari kodus 0:2 ja 1:3 kaotusseisu, ent pööras selle viimase veerandtunniga võiduks. Otsustava värava lõi kuuendal üleminutil Alberto Cerri. Sama mees tegi täna otsa varakult lahti, kusjuures taas tuli tsenderdus vasakult äärelt ja taas kõlksas pealöök võrku latist.

Cagliari hoidis mängu suurest enda kontrolli all ja teise poolaja alguses lõi kohalik mees Daniele Ragatzu seisuks 2:0, mis korraks külalised äratas, kuid peagi pöördus kõik tuttavatele rööbastele. Mõni minut enne lõppu ajastas Ragnar Klavani tänane keskkaitsepartner, 19-aastane Sebastian Walukiewicz peamängu valesti ja Manolo Gabbiadini tõi õhtusse veel põnevust, aga enamaks Sampdoria võimeline ei olnud.

Klavan sai 90 minutit kirja kuuendat mängu järjest ja oli Cagliari ridades ainus "ellujääja", sest teised esmaspäeval mänginud mehed täna algkoosseisu ei kuulunud. Kui liigas on Cagliari kõrgel neljandal kohal, siis karikavõistlustel roniti nüüd 16 parema sekka. Seal kohtutakse jaanuari keskel võõrsil Milano Interiga.

Cagliari - Sampdoria 2:1 (1:0)