Kindel: Tammeka ja Juhkami koostöö ei jätku (1)

Gerdo Juhkam suundub uuele retkele. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tänavu Premium liigas kuuendal kohal lõpetanud Tartu Tammeka teatas, et meeskonna keskkaitsja Gerdo Juhkam (28) ei jätka klubis.

Klubi sõnul sõlmiti mängijaga aastane leping ning koostöö uuel hooajal ei jätku. Tänavu esindas Juhkam Tammeka värve 35 võistlusmängus, lõi 2 väravat ja andis 1 resultatiivse söödu. Paidest pärit kaitsemängija on karjääri jooksul mänginud Viljandi Tulevikus, Tallinna Floras, Paide Linnameeskonnas ja nüüd Tartu Tammekas.

"Oli huvitav hooaeg. Oli palju häid aegu ja ka mõni halvem periood. Meeskonna potentsiaali arvestades jäid võib-olla mõned mängud realiseerimata, kuid kui vaadata eelmist Tammeka hooaega, siis tegime selge edasimineku. Individuaalse poole pealt jäin oma mänguga kindlasti rahule, arvestades, et olin värskelt meeskonnaga liitunud. Arvan, et saime lõpuks meeskonnana hästi hakkama, suutsime hooaja vältel hoida suurepärast sisekliimat ja mängida sellist jalgpalli, mida ise nautisime. Oli töine ja tore aasta. Tänan kõiki, et kiirelt omaks võtsite, oli nauding teiega koos mängida ja areneda!" kirjutas Juhkam.

REKLAAM

1 kommentaar

Adek Vaatne   •  
(90.191.43.***)
Mis Gerdo edasi teeb, kas Soccernet ei saanud kontakti?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK