Katrin Loo: Venemaa esimene ja kolmas värav olid meie poolt väga kehvasti mängitud momendid (0)

Eesti naiskonna kapten Katrin Loo. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti naiskond sai EM-valiksarjas viienda kaotuse, kui jäi Jurmalas peetud kodumängus 0:3 alla Venemaale. Naiskonna kapten Katrin Loo märkis, et kuigi Eesti esitus oli parem kui aasta eest Venemaaga võõrsil kohtudes, jäävad võtmeepisoodid kripeldama.

"Esimese poolajaga olen enamvähem rahul, sest suutsime Venemaad enda karistusalast eemal hoida. Nad mängisid sirgjoonelisemalt ja see oli meie jaoks lihtsam, kui teine poolaeg, kui nad hakkasid rohkem üks-ühele ette võtma, väga hästi positsioone vahetama ja oma ründemänguga meis rohkem segadust tekitama.

Millega ma absoluutselt rahule ei jää, on meile löödud esimene ja kolmas värav. Need olid meie poolt väga kehvast mängitud momendid. Magasime vastasmängija maha ja ei suutnud ära otsustada, kes palli peale läheb. Kui oleksime kaotanud 0:1, siis oleksin praegu ka natuke rõõmsam," rääkis Loo.

Eelmisel aastal oldi vastamisi Moskvas ja toona võitis Venemaa 4:0. "Täna olime mänguks rohkem valmis ja mängus rohkem sees. Ei saa väita, et oli tohutult-tohutult raske. Muidugi on raske, kui tuleb terve mäng ilma pallita tegutseda, aga venelased natuke alahindasid meid ja tulid alguses veidi sirgema jalaga. Siis said nad aru, et peab pingutama kah," lausus Loo.

REKLAAM

Kui tänasele kohtumisele andis Loo viie palli süsteemis hindeks kolm ja pool, siis reedel Kosovos 0:2 kaotatud mängule sirge ühe. "See mäng ebaõnnestus meil võistkondlikult täielikult. Ootasime võitu, aga tegelesime kogu aeg kaitsetööga. Mängisime isegi täna palliga rohkem kui reedel Kosovo vastu," märkis Loo kriitiliselt.

Ääreründaja Lisette Tammiku hinnangul kulges tänane mäng laias laastus ootuspärases võtmes: "Teadsime, et vastane on väga hea ja tuleb raske mäng. Oli vaja anda raske võitlus ja endast parim. Esimene poolaeg oli meil rohkem energiat ja jaksu ka ise rünnata. Teisel poolajal olid jalad väsinud ja veel rohkem vaja kaitses juurde panna."

Kuue mänguga on Eesti naiskond teeninud EM-valiksarjas ühe punkti (mullu Türgiga võõrsil tehtud 0:0 viigi eest). "Oleksime pidanud samasuguse keskendumise ja võitlusega minema reedesele Kosovo-mängule. Seal saadud 0:2 kaotus oli kindlasti suur pettumus. Üks punkt on natuke vähe, sest Kosovoga peetud mängud jäävad kriipima, sealt võinuks punkte saada. Aga mänge on veel ees ja sealt saame punkte juurde hankida," lausus Tammik.

Oktoobrikuu koondiseaknas kohtub Eesti naiskond esmalt võõrsil Hollandiga ja siis kodus Sloveeniaga. 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK