Kas Simeone jalgealune kisub tuliseks? Atletico sai tabelikeskmikult kolaka (0)

Atletico Madrid lõpetas viienda järjestikuse mängu võiduta. Foto: Scanpix / Jaime Reina / AFP

Hispaania kõrgliiga 14. vooru mängus sai Atletico Madrid üllatuskaotuse, kui võõrsil jäädi 0:1 alla Mallorcale.

Kohtumise ainsa värava lõi 16. minutil Vedat Muriqi. Statistika järgi oli Atletico palliga domineerivam pool, kui 63% ajast oli nahkkera nende käes. Lööke raami tegid Diego Simeone hoolealused viis, ent ükski neist ei lennanud võrku.

21. minutil Mallorca võrk siiski sahises, kui täpne oli Alvaro Morata, ent VAR-i abiga see tabamus tühistati.

Atleticol on käsil raske periood, kui La Ligas paiknetakse hetkel kuuendal kohal, vahe liider Barcelonaga on 13 silma. Samuti lõpetati Meistrite liiga B-alagrupp viimasena.