Karvina pääses karikasarjas edasi, Sinjavskil jäi hooaja esimesest täismängust natuke puudu (0)

Vlasi Sinjavski. Foto: MFK Karvina

Eesti koondise ääremängija Vlasi Sinjavski koduklubi Karvina pääses Tšehhi karikasarjas kaheksandikfinaali, alistades kolmandas ringis tugevuselt teise liiga klubi Chrudimi 1:0.

Koduväljakul mänginud Karvina võiduvärava lõi esimese poolaja viimasel minutil 18-aastane Poola ründaja Kacper Zych. Sinjavski kuulus ligi kuu aja pikkuse pausi järel oma koduklubi algkoosseisu, aga ei saanud hooaja esimest täismängu, sest vahetati 83. minutil välja.

Kui karikasarjas on Karvina madalamate liigade klubid alistanud, siis Tšehhi kõrgliigas pole veel võiduarve avatud. Karvina asub kaheksa vooru järel 16 meeskonna konkurentsis nelja punktiga (neli viiki ja neli kaotust) eelviimasel kohal.