Karmiotissa kaotas karikasarja veerandfinaali avamängu üleminutite omaväravast (0)

Nikita Baranov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee (arhiiv)

Eesti koondislase Nikita Baranovi koduklubi Karmiotissa sai Küprose karikavõistluste veerandfinaali avamängus 1:2 kaotuse Famagusta Anorthosiselt ning läheb korduskohtumisele vastu tagaajaja rollis.

Anorthosis asus mängu juhtima 20. minutil iisraellasest poolkaitsja Dor Micha väravast ning seisul 0:1 avapoolaeg ka lõppes. Karmiotissa tõi viiginumbrid tabloole 61. minutil, kui täpne oli samuti Iisraelist pärit mängumees - võrgusahistaja nimeks Eden Hershkovich.

Kuigi 1:1 oli tablool ka normaalaja täitudes, suutis mängu eel kihlveokontorite andmetel favoriidikoormat kandnud Anorthosis esimesel üleminutil eduseisu taastada, asudes taas juhtima läbi Karmiotissa kaitsja Marios Stylianou omavärava. Baranov tegi kaasa kõik 90 minutit.

Kordusmäng toimub 10. märtsil Anorthosise kodustaadionil.

Hetkel Küprose kõrgliigas viimast kohta hoidev Karmiotissa hoolimata tabelikohast kuhugi siiski veel kukkumas ei ole, kuivõrd Küprose jalgpalliliidu otsuse alusel mängivad tabeli tagumised kaheksa meeskonda omavahel läbi veel ühe ringi, mille järel viimased neli esiliigasse langevad.