Karma leiab alati üles! Ise teisi kiusanud klubi jäi nüüd ise koroonaviirusele jalgu (0)

Foto: PFK Sotši Twitter

Venemaa kõrgliigas pidanuks täna toimuma Tambovi ja Sotši vaheline kohtumine, mis on tabeliseisu silmas pidades ülimalt suure kaaluga. Vähemalt täna seda mängu aga kindlasti ei toimu, sest Sotši meeskonda on laastanud koroonaviirus.

Venemaa kõrgliiga andis oma kodulehel teada, et üheksa Sotši klubi tegelase koroonaproovid on osutunud positiivseks ja mäng on edasi lükatud.

Lisaks traagikale on see aga nii mõneski mõttes ka tragikoomiline, sest Sotši on koroonaviiruse tõttu juba uudiskünnise ületanud. Kui 19. juunil toimunud kohtumise eel Rostovi esindusmeeskonna mängijad positiivse proovi andsid, siis keeldus see sama Sotši kohtumist edasi lükkamast. Tagajärg oli toona seesugune, et neile astus vastu noor, roheline ja äsja puhkuselt naasnud Rostovi U19 meeskond, kellest rulliti end üle seisuga 10:1. Veel pole teada, mis on Tambovi ja Sotši kohtumise kulminatsioon, aga enim sahistatakse tehnilise kaotuse teemadel.

Tambovile oleks kolme võidupunkti hädasti vaja, sest käimas on juba Venemaa kõrgliiga eelviimane voor. Kui Tambov siit endale kolm punkti kirja saab, siis on kõik selge. Esiliigasse langeks sel juhul Orenburg ja Samara Krõlja Sovetov.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK