Kaljule kaotanud Škendija sai Euroopa liigas järjekordse tagasilöögi (2)

Škendija on kolmes järjestikuses euromängus realiseerinud penalti. Foto: Gertrud Alatare

Meistrite liiga esimeses eelringis Nõmme Kalju vastu konkurentsist langenud Põhja-Makedoonia meister Škendija kaotas Euroopa liiga teise eelringi avakohtumises Luksemburgi klubile Dudelange.

Škendija läks kodus juba kaheksandal minutil Agim Ibraimi penaltist juhtima (skooris penaltitest ka Kalju vastu), kuid 22-aastane prantslasest ründaja Adel Bettaieb viigistas 64. minutil seisu ning viis minutit hiljem virutas Danel Sinani penaltist Dudelange'i 2:1 võiduvärava. Seega saab Dudelange tänu kahele võõrsilväravale kodumängule vastu minna üpris kindla enesetundega.

Škendija - Dudelange paari võitja kohtub Euroopa liiga kolmandas eelringis Nõmme Kalju - Glasgow' Celtic paari kaotajaga.