Kaleviga liitus noor Benini poolkaitsja (täpsustatud) (8)

Foto: Kalevi Facebook

Premium liiga üheksas meeskond Tallinna Kalev teatas oma Facebooki lehel, et on täiendanud enda koosseisu Benini keskpoolkaitsja Watson Fabricioga (17).

Fabrice on Kaleviga treeninud maikuust alates, aga paberimajanduse (tõenäoliseks põhjuseks on asjaolu, et FIFA reeglite kohaselt peab jalgpallur välismaale liikumiseks olema vähemalt 18-aastane - toim.) tõttu pole mees veel väljakule saanud joosta. Seda saab ta loodetavasti teha 3. augustil Levadia vastu, teatas Kalev.

REKLAAM
8 kommentaari

Teadja   •  
(85.29.21.***)
Mis selliste täienduste idee on? Võtame ja kasvatame nii, et nood maha müüa? Sorry, aga talvel tehtud Kalevi täiendused saab küll üheks selle hooaja suurimaks ebaõnnestumiseks lugeda. Milleks võtta lihtsalt mingit välejalga, kes tegelikult jalgpalli A&Ost aru ei saa? Veel vähem suudab seda neile selgeks teha härra Post või ametikaaslane Dmitrijev.

Keskenduge oma noorte ja eestlaste kasvatamisele, mitte iga hinna eest välismaalase palkamisele. Välismaalane peab tooma käigu, mida kohalikud mängijad pakkuda ei saa. Elame, näeme, ütleb pime.
Teadja   •  
(85.29.21.***)
"tõenäoliseks põhjuseks on asjaolu, et FIFA reeglite kohaselt peab jalgpallur välismaale liikumiseks olema vähemalt 18-aastane - toim"

Pole otseselt korrektne info. Välismaale saab siiruda Euroopa kodakondsusega mängija iseseisvalt 16aastasena, kuid kui vanemad vahetavad töökohta ja liiguvad samuti sihtriiki, siis saab minna ka varem. Sarnast taktikat on kasutanud suurklubid Manchester City, Chelsea ja PSG, et oma akadeemiatesse välismängijaid tuua.

Jah, väljaspoolt Euroopa Liitu, peab mängija olema 18aastane, nagu ka kõnealuse mängijaga seis on. Lihtsalt huvilistele täpsustuseks.
To teadja   •  
(87.119.178.***)
"Mis selliste täienduste idee on? Võtame ja kasvatame nii, et nood maha müüa?". Ise küsid ja ise said ka ammendavalt vastatud, ülejäänud tekst on liigne. See, et iga projekt (loe: mängija) ei õnnestu, ei tähenda, et tegemist perspektiivitu (äri-)tegevusega oleks.
teadjale   •  
(146.255.183.***)
kas sa oled idioot? jalgpall pole ammu lihtsalt enam sport vaid ka äri, noortele tasub alati võimalus anda, ükskõik kus nad pärit on
Teadja   •  
(37.157.101.***)
Teatavasti tuleb maksta välidmängijale 2.25 x Eesti miinimumpalka. Kes see nüüd idioot meist on? Kohalikule mängijale võid 560€ pihku pista ja tegu on profimängijaga. Neile aga pead maksma 1260€ kuus.
To teadja   •  
(87.119.178.***)
Nii, järelikult hindab klubi konkreetsete välismängijate perspektiivi olulisemalt paremaks, kui saadaval olnud/olevate Eesti mängijate oma. Milles küsimus?
Lambine   •  
(83.166.35.***)
Mängijatele peaks amatöör lepinguid ka saama anda ju ?
Teadja   •  
(85.29.21.***)
Välismängijatele saab amatöörlepinguid anda ainult siis kui nad on Eestis resideerunud enam kui 8 kuud ning selle aja jooksul pole kuskil siin mänginud. Muidu tuleb ikka 2,25x miinimumi maksta.

"Nii, järelikult hindab klubi konkreetsete välismängijate perspektiivi olulisemalt paremaks, kui saadaval olnud/olevate Eesti mängijate oma. Milles küsimus?"
Lihtne, küsimus seisneb, et kas nood Aafrika päritolu mängijad on oma raha väärt. 2,25x rohkem kui eestlane samale kohale. Hetkel on sellist väärtust tõestanud vaid Paide mõned leegionärid, kuid ka mitte kõik nende omad.

Töötasu peaks võrduma mängija lisandväärtusega klubile. Siin tekib küsimus miks eelistatakse üpriski juhuslikke välismängijaid kohalikele?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK