Kalevi poolkaitsja soovis klubist lahkuda ja siirdus Florasse (esialgu U21 meeskonnas) (0)

Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna Kalevit sel hooajal kümnes mängus esindanud Tristan Toomas Teeväli siirdus FC Florasse. Esialgu hakkab ta pallima U21 meeskonna ridades Esiliigas.

Kalevi spordidirektor Joel Lindpere avaldas, et klubivahetus oli 17-aastase poolkaitsja enda soov. "Meie kedagi kinni ei hoia. Me teame, mida me Kalevis teeme ja kui mängija enam end meie klubis ei näe, siis meie poolt edu ja ta võib edasi liikuda," sõnas Lindpere Soccernet.ee-le. 

"Tristan on teinud head tööd ja edasi arenenud. Kui ta näeb, et siin enam ei arene, siis on see tema otsus. Me näeme, et temast võib saada väga hea mängija, kui ta teeb õigeid otsuseid. Tulime talle loomulikult klubina vastu, kuigi meie arvates see kõige parem samm ei ole."

Lindpere sõnas, et ei ole veel teada, kas Kalev üleminekuakna avanedes kedagi soetama tõttab. "Meil on oma noori ja häid mängijaid küll. Murad Velijev (18-aastane Kalevi kasvandik - R. V.) on Saksamaalt tagasi ja juba märtsist treenib meeskonnaga. Nii mina kui treener ootavad, kuidas ta väljakul hakkama saab. Tõsi on ka see, et meil on juba viis debütanti olnud, mis on Premium liiga kohta väga suur arv."

REKLAAM

Flora spordidirektor Norbert Hurt kinnitas ka omalt poolt, et eile ametlikuks saanud klubivahetus oli Teeväli enda soov ja nemad teda meelitamas ei käinud. "Küsiti, kas saaks Florasse tulla ja meie olime nõus. Ütlesime, et nad omavahel klubis asjad selgeks räägiks ja siis saame edasi tegutseda. Kalev soovis tema eest ka vastavat tasu, aga me olime selleks valmis. Ta on ikkagi Kalevis üles kasvanud. Me ei kaubelnud ja olime selle tasuga nõus."

Hurt lisas, et esialgu hakkab Premium liigas kahe hooajaga 34 mängu pidanud Teeväli esindama Flora U21 meeskonda. "Seda me ütlesime ka Tristanile, et kui ta soovib meile tulla, siis on loomulikult Flora esindusse keeruline pääseda, aga läbi duubli on see võimalus päris hea. Talle see sobis."

Uue klubi eest võib Teeväli väljakule astuda alates 28. juulist.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK