Kalev palkas keskkaitsesse Käidi koduklubi kasvandiku (0)

Foto: JK Tallinna Kalev

Seni peamiselt Eesti mängijatele (välja arvatud äsja klubist lahkunud Selim El Aabchi) panustanud Tallinna Kalev palkas Sloveenia keskkaitsja Dominik Ivkici.

Kalevist on suvise üleminekuakna jooksul lahkunud põhikeskkaitsja Sören Kaldma ja tema asemele on toodud Florast laenule Ralf-Sander Suvinõmm ja nüüd ka 23-aastane Ivkic.

Ivkic on senise karjääri jooksul mänginud ainult Sloveenias. Mattias Käidi koduklubist Domžalest tuule tiibadesse saanud keskkaitsja käis mitmes klubis laenul, kuni 2018. aastal klubist lahkus.

Pärast seda on ta pallinud nii Sloveenia tugevuselt kolmandas liigas kui ka esiliigas. Mullu mängis Ivkic Fuzinaris, kellega tuldi esiliigas viiendaks ja Kalevi värskeim täiendus käis tolles liigas platsil 18 kohtumises. Lisaks on ta kaptenipaela kandnud Sloveenia U16, U18 ja U19 koondistes.

REKLAAM

Oma debüüdi võib Ivkic teha juba pühapäeval, kui Kalev kohtub kell 13.00 Paide Linnameeskonnaga. Soccernet.ee näitab seda mängu otseülekandes.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK