Kalev kaotas taas minimaalselt ja Flora kerkis kolmandaks (galerii!) (0)

Tallinna Flora teenis oma neljandas kodumängus neljanda kuiva võidu, alistades Tallinna Kalevi 1:0, ning tõusis Premium liigas kolmandaks.

Esimene võimalus tekkis Kalevil - karistuslöögi järel langes teine pall Hidetoshi Wakuile, kes tulistas lati puutega üle värava.

Rahulikus mängus oli domineerivamaks pooleks siiski Flora. Frank Liivaku esimene löök lendas üle, aga 20. minutil vormistas ta Zakaria Beglarišvili läbisöödu väravaks - 1:0. 34. minutil söötis Liivak Rauno Allikule, kelle lähilöögi Daniil Koroljov hea tõrjega ära tõi.

58. minutil oli viigivõimalus Takuya Matsunagal, kes saatis Artjom Artjunini karistuslöögi järel palli taevasse. Peagi eksis teiselpool väljakut sööduga Koroljov ning Beglarišvilil oli ees tühi värav, kuid grusiin lennutas samuti palli liiga kõrgele.

Henri Järvelaiu söödust sai veel suurepärasest kohast löögile Liivak ning Andreas Raudsepa tsenderdusest peaga Andre Järva, kuid ründajad rohkem skoori teha ei suutnud.

Kohtumise lõpupoole rohkem palli vallanud ja keskkaitsja Sandro Sakho ründesse saatnud Kalev pidi siiski leppima hooaja neljanda minimaalse kaotusega. Kuigi võite on meeskonnal vaid üks, omab Kalev endiselt positiivset väravate vahet.

Mängu halvimad uudised olid Flora jaoks Martin Milleri ja Rauno Alliku vigastused. Põlvest kinni võtnud Miller proovis pärast esimest vigastuspausi veel jätkata, kuid pidi ikkagi juba avapoolajal kanderaamil lahkuma. Alliku sai teisel poolajal õhuvõitluses Abdoul Karim Contelt peaga näkku ning vajas samuti vahetust.

Mängu parim - Markus Poom

Markus Poom oli mängus nähtav ja andis kvaliteetseid nurgalööke. Tema söödust tekkis Liivakul 8. minutil hea väravavõimalus.

1. aprillil kell 15.00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 1:0 (1:0)