Käidi koduklubi mängis Romaga viiki, uue peatreeneriga Tottenham oli Vitessega raskustes (0)

Erik Botheim pärast Romale löödud väravat. Foto: Scanpix / Alessandra Tarantino / AP Photo

UEFA Konverentsiliigas mängiti neljanda mänguvooru kohtumised ning põnevust jagus igasse mängu ja alagruppi.

Uue mänguvooru eel pakkus enim kõneainet, kuidas saab Tottenham Hotspur oma uue peatreeneri Antonio Conte käe all hakkama. Kohtumine Vitesse vastu algas Spursi jaoks tõelise muinasjutuna, sest juba 28. minutiks oli Londoni klubi poolt vaadatuna seis 3:0, kuid Hollandi meeskond võitles südilt vastu ning enne vaheajale minekut suudeti kaks väravat tagasi lüüa.

Teisel poolajal väravaid enam ei löödud, vaid hakati teineteist trumpama punaste kaartidega, mille kaotas Tottenham. 59. minutil sai punast kaarti näha Romero, Vitesse poolelt said eemaldavad kaardi kaks mängijat 81. ja 85. minutil.

Samal ajal kui Tottenham ja Vitesse omavahel maid jagasid, siis Juri Frischeri ja tema brigaadi valvsa pilgu all möödus Rennes'i ning Mura kohtumine, mis lõppes kodumeeskonna 1:0 võiduga. Rennes juhib oma alagruppi kümne punktiga, neile järgneb Spurs seitsmega.

Võistustules olid ka Eesti koondislaste koduklubid - Karol Metsa klubi Sofia CSKA jäi selgelt 0:2 alla Zoryale, millega kustutati Metsa meeskonna unistus edasipääsust. Samas alagrupis mängib ka Mattias Käidi koduklubi Bodö/Glimt, kes kohtus võõrsil Romaga. Paistis, et Jose Mourinho hoolealused olid valusa 1:6 sahmaka unustanud, kuid Norra viikingeid ei suudetud ikka murda, vaid lepiti 2:2 viiki.

Käidi koduklubi jätkab tabeliliidrina, kui nelja mänguga on kogutud kaheksa punkti, teisel kohal on Roma seitsme silmaga.

Flora alagrupikaaslased Gent ja Partizan leppisid sel korral 1:1 viiki ning tabeliseis on rohevalgete poolt vaadatuna üsnagi nukker - Gent kümne punktiga esimesel ning Partizan seitsme silmaga teisel kohal, Flora on kogunud kaks punkti.