Jürgen Henn: minuga pole koondisest räägitud, aga see hüpe peaks olema sujuvam (2)

Flora peatreener Jürgen Henn. Foto: Brit Maria Tael

Teise järjestikuse Eesti meistritiitli enne hooaja lõppemist juba kindlustanud FC Flora peatreener Jürgen Henn lausus Õhtulehe taskuhäälingus "Kolmas poolaeg", et Eesti koondise peatreeneri kohta ei ole talle seni keegi pakkunud.

"Võin täiesti ausalt öelda, et minuga ei ole sellest hetkel räägitud. Mul on praegu töö olemas. Ja ma ise pole ka sellele seetõttu mõelnud," sõnas 33-aastane Henn saates. Ent kas ta oleks valmis pakkumise korral vastutusrikkasse ametisse asuma?

"Eks ta tahaks kindlasti kaalumist. Ei saaks kohe kätt südamele pannes öelda, et olen sada protsenti valmis. Koondisejalgpall on teistsugune, kindlasti oleks vaja mingit kogemust kas noortekoondistes või koondise abitreenerina – et see hüpe oleks natukene sujuvam. Praegusel hetkel ma ei saa öelda, et ma olen kindlasti valmis," leidis Henn.

Kuivõrd suur hulk praegusi koondislasi mängib igapäevaselt just Floras, puutub Henn lähedalt kokku ka sellega, et koondise võidupõud muserdab mängijaid. "On ikka seda näha. Kõigile, kes sinna lähevad, läheb korda, et nad koondist esindavad. Eks põhirolli kandjatele mõjub see kõige raskemalt, aga kui koondisel ei õnnestu ja sealt tagasi tullakse, siis mõned on vahel emotsionaalselt päris raskes seisus. Tuleb kuidagi koormat kergendada, kas personaalselt rääkida või kuidagi muudmoodi nad positiivsele foonile viia," tõdes Henn.

REKLAAM

2 kommentaari

nojh   •  
(90.191.33.***)
Jürgen tundub selline treener, kes võiks mõne aasta pärast juhtida suuri välisklubisid. Koondis oleks praegu talle liiga vara tõesti.
Jormma   •  
(176.46.55.***)
Ma natuke sooviks mõista seda Henni fenomeni. Tabelis ollakse esimesed, aga kõik kõvad mängud on võit tulnud vastu mängu käiku. Korra on saadi ka viljandilt sisse. Mänge individuaalselt vaadates eimidagi erilist, kogu edu peitub korralikus mängijate reservis. Mis need kvaliteedid Hennul täpsemalt oleks ?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK