Joao Pedro iluväravast Levadiale Gruusia pronksi vastu ei piisanud (1)

Joao Pedro. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

FCI Levadia jätkas Hispaania treeninglaagris kontrollmänge, alistudes neljakordsele Gruusia meistrile Kutaisi Torpedole 1:3. Eelmisel hooajal saavutas Torpedo kodumaal kolmanda koha.

Levadia jäi juba 3. minutil kaotusseisu, kui kaitsjad jäid läbisöödu järel kiirusega hätta ning Norra ründaja Björn Johnsen sai lõpuks kirja lihtsa värava.

Joao Pedro viigistas aga 14. minutil seisu harukordse sooritusega. Hiljuti 22-aastaseks saanud Brasiilia poolkaitsja saatis paremalt äärelt teele sissekeriva löök-tsenderduse, mis otse tagumise posti kõrvale maandus.

Värava olukord mängu ülekandes:

Lõpu eel sai Gruusia klubi siiski enda tahtmise, kui Giorgi Arabidze skooris 79. minutil otse karistuslöögist ning vormistas kolmandal lisaminutil lõppseisu veel ühe kvaliteetse kauglöögiga.

Levadial on Hispaanias nüüd kirjas võit, viik ja kolm kaotust. Enne koju naasmist on kavas veel üks kohtumine, kui vastamisi minnakse peatreener Curro Torrese endise klubi Valencia duubelvõistkonnaga.