Inter oli koperdamisele lähedal, kuid vanameister aitas tiitlikaitsja raske võiduni (0)

Edin Džeko. Foto: Scanpix / Alberto Pizzoli / AFP

Itaalia kõrgliiga liider Milano Inter sai raske võidu, kui kodusel San Sirol alistati Venezia, kes heitleb liigasse püsimajäämise nimel.

Inter jäi 19. minutil kaotusseisu, kui Milan Škriniar kaotas karistusalas ära Thomas Henry, kes realiseeris Ethan Ampadu tsenderduse väravaks. Vaheajale mindi siiski viigiseisul, kui Ivan Perišic pääses mõned minutid enne poolajavilet karistusalast löögile, Genoa väravavaht Luca Lezzerini tõrjus, aga esimesena oli jaol Nicolo Barella.

Interile päästis võidupunktid 35-aastane Edin Džeko, kes suunas Denzel Dumfriesi tsenderduse 90. minutil väravasse. Inter kasvatas linnarivaali Milani ees edu viiepunktiliseks. Kolmandal kohal asuv Napoli jääb Interist maha seitsme punktiga. Venezia on 17. kohal ja edestab väljalangemistsooni kahe punktiga.

Genoa ja Udinese leppisid 0:0 viiki. Koduväljakul mänginud Genoa lõpetas mängu kümnekesi, sest Andrea Cambiaso sai 79. minutil kaks kollast kaarti. Tänavusel hooajal juba kümnenda viigi teinud Genoa on 19. ja Udinese 14. kohal. Mõlemad meeskonnad on viimase kolme mänguga kogunud ühe punkti.

Genoa - Udinese 0:0

Eemaldamine: 79. Andrea Cambiaso (Genoa)

Inter - Venezia 2:1 (1:1)