Igavene lapstäht leidis karjääri kuuenda liiga ja üheteistkümnenda klubi (0)

Ravel Morrison proovib õnne Eredivisies. Foto: ADO Den Haag

Nooruses Manchester Unitedis säranud Ravel Morrison, keda legendaarne Sir Alex Ferguson nimetas kunagi parimaks oma silmaga nähtud noorukiks, ent kelle karjäärile on pitseri vajutanud suhtumisprobleemid, leidis järjekordse tööandja. Morrison hakkab mängima Hollandi kõrgliigas ADO Den Haagi ridades.

Morrison, kelle kohta Lazio spordidirektor Igli Tare kasutas kord määratlust "maailmaklassi talent, aga peast veidi hull" ning keda West Hami kunagine juhendaja Sam Allardyce pidas suurimaks raiskuläinuks andeks, ei suutnud kehva käitumise tõttu läbilööki sooritada ei Manchester Unitedis ega ka West Hamis. Londoni klubist käis ta laenul Birmingham Citys, QPR-is ja Cardiffis, enne kui 2015. aastal hoopis Lazioga liitus.

Roomas hakkas Morrisoni kiirelt vaevama koduigatsus, lisaks oli ta treenerite hinnangul treeningutel laisk ega viitsinud õppida ka itaalia keelt. Juba jaanuaris oli ta laenulepinguga tagasi QPR-is, järgmiseks hooajaks kolis aga Mehhikosse Atlase ridadesse. Tegu on viimase seitsme aasta jooksul seni ka ainsa klubiga, kus Morrison on vähegi arvestataval määral mänguaega saanud - hooaja jooksul jäi tema arvele 18 liigakohtumist ja kolm väravat.

Uus seiklus viis Morrisoni eelmisel aastal Rootsi kõrgliigasse Östersundi, kus ta pälvis inglasest peatreenerilt Ian Burchnallilt kiidusõnu, ent pidevate vigastuste tõttu piirdus tema mänguaeg taas vaid kuue liigakohtumisega. Järgmiseks proovis Morrisoniga õnne Sheffield United, kes saatis ta hooaja teiseks pooleks laenule esiliigasse Middlesbrough'sse. Tulemus: kõigi sarjade peale kokku käis Morrison aasta jooksul platsil vaid seitsmes kohtumises.

REKLAAM

Nüüdseks on kunagine suurlootus saanud 27-aastaseks ning mais ADO Den Haagi peatreeneriks saanud serblane Aleksandar Rankovic on järgmine, kes temaga õnne proovib. Haagi klubi on üks väheseid, kes võib koroonaviiruse leviku üle isegi tänulik olla, sest kevadel oldi Eredivisies eelviimasel kohal ja liiguti selgelt väljalangemiskursil. Ent kui liiga märtsis seisma pandi, otsustati viimaks, et hooaeg nullitakse, mis tähendas, et esiliigasse ei langenud kõrgseltskonnast keegi.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK