Hurt: pidanuksime juhtvärava järel võtma kaitsvama hoiaku (Grünvaldi vigastus tundub tõsine) (8)

FC Flora peatreener Norbert Hurt. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

FC Flora peatreener Norbert Hurt tunnistas pärast Paide Linnameeskonnalt saadud 1:3 kaotust, et otsustavatel hetkedel võeti vastu valed otsused.

"Läksime kiirelt 1:0 juhtima, vastane pidi kohe midagi muutma, kas siis taktikaliselt või mentaalselt. Nad panid juurde ja hakkasid palli rohkem ülespoole viima, kui meie tegime kõrget survet. Me ei reageerinud sellele piisavalt hästi: pidanuksime võtma kaitsvama hoiaku," nentis Hurt Soccernet.ee-ga vesteldes. "Andsime kontrolli käest ja punane kaart oli selle surve tulem."

Kui palju Mihhail Kolobovi eemaldamine 31. minutil Flora mängu kokkuvõtvalt ümber kujundas? "Teadsime, et jõudu on vähem. Tahtsime initsiatiivi haarata, aga oodatud moel see enam ei õnnestunud," ohkas Hurt. "Tahtsime hoida seisu minimaalsena ja lõpus riske võtta. See osa enam-vähem õnnestus – läksime lõpus tagaliinis kolme mängija peale (Erko Jonne Tõugjas saadeti rünnakule – M. K.), aga kahjuks ei õnnestunud tagasi tulla."

Üle tunni arvulises vähemuses mängimine polnud teps mitte lihtne ülesanne. "Meeskonnaga rääkisime üle, et kindlasti ei tohi sellises olukorras muutuda passiivseks," avaldas peatreener. "Kuskiltki ei tohtinud välja paista, et oleme olukorraga leppinud – mul on hea meel, et mängijad võitlesid selle eest ja proovisid kõigest väest mängu tagasi tulla."

REKLAAM

Vahepealsete karikamängude tõttu oli mõlema meeskonna graafik viimase nädala vältel olnud väga tihe: mõlemad olid pidanud kolm mängu, mis mõistagi kahandasid kõvasti ka jõuvarusid. Küll aga oli Paidel lauale lüüa miski, mida Floral polnud – pikem vahetusmängijate nimekiri, kelle seast varem rüganutele põhikoosseisuväärilist asendust leida. Flora meeste ramm sai aga ühel hetkel lihtsalt otsa.

"Eks see oli see, mida me vaatasime ka mängu alguses," tunnistas Hurt. "Olime valmis, et mingil hetkel on meil vaja teha küllaltki kiiresti mingi hulk vahetusi – isegi kui oleks meid 11-11 väljakul olnud. Olime valmis, et peame energiat juurde tooma – see jättis kindlasti jälje."

87. minutil lahkus platsilt Flora esiväravavaht Evert Grünvald, kes haaras pealtnäha rutiinse tõrje järel kinni oma paremast jalast ning jäi valudes maha lebama. Platsilt lahkumiseks vajas ta meditsiinipersonali tuge. Hurt tunnistas mängu järel, et esmapilgul tundub vigastus pigem tõsine.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
8 kommentaari

virolainen   •  
(46.131.75.***)
Flora fännina on ikka väga raske vaadata seda p***a mis väljakul toimub. Materjali on aga mängjad nii kipsis ikka väljakul.
Kebab   •  
(91.129.109.***)
Kuulsin, et sisekliima pidavat Floras väga hea olema.
aiVAR Toomas Vint   •  
(90.190.77.***)
Kebab +1
Bert Tsapov   •  
(46.131.82.***)
Sisekliima on hea, põhjust muretsemiseks pole.
trk   •  
(194.127.167.***)
Flora proovib mängida kaasaegset jalgpalli, Paide muidugi ka. Kui Paide treenerite eeskujuks on De Zerbi, siis Hurdal tundub olevat Guardiola.

Meeste tänane tase veel ei kanna seda plaani välja, nagu need lollid (mitteagressiivsed) punased näitavad, aga samas noortele väga kasulik. Lihtsalt peab proovima teistmoodi teha kui varem, sest muidu pole lootustki, et tase tõuseks. Isiklikult mulle see vanakeste najal nö oma ära tegemine ei meeldinud ja see polnud ka jätkusuutlik nii sportlikult kui rahaliselt.
tpx   •  
(90.190.***)
+1 @sisekliimaeksperdid :)
virolainen   •  
(46.131.75.***)
Guardiola stiilist on ikka asi väga kaugel.
Muda Liiga   •  
(91.129.103.***)
Filosoofi metootika ei toimi. Guardiolat on juhendaja unes näinud. Loodame parimat, samas vaimus edasi….

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK