Hermannstadt päästis end otse väljalangemisest viimase mängu lisaminutitel (Vaata videost pööraseid lõpuhetki!) (1)

Ilja Antonov. Foto: Brit Maria Tael

Ilja Antonovi koduklubi Hermannstadt päästis end Rumeenia kõrgliiga viimase vooru lisaminutitel otse väljakukkumisest.

Hermannstadt vajas täna oma otsese konkurendi Calarasi Dunarea vastu võitu, et pääseda üleminekumängudele, aga jäi 77. minutil kaotusseisu.

Hermannstadt viigistas 85. minutil ning vahetusmees Ivan Lendric lõi 2:1 võiduvärava kuuendal lisaminutil.

Antonov vaatas tänast kohtumist varupingilt. Ta pääses sügishooajal väljakule 15 korda, kuid pärast talvepausi ainult kaks korda. 17 liigamänguga teenis ta kokkuvõttes neli kollast kaarti.

Üleminekumängudes on Hermannstadti vastaseks Rumeenia esiliigas kolmanda koha teeninud Cluji Universitatea.