Henn: täiuslik olnuks, kui Gert oleks vasakuga ka löönud! (Kalašnikovs: meie tiitlimäng on nädala pärast) (0)

Foto: Brit Maria Tael
Flora peatreener Jürgen Henn lausus pärast 7:0 võidumängu Kuressaarega, et karjääri viimase kodumängu pidanud Gert Kamsi lahkumispidu olnuks täiuslik juhul, kui kaks väravat kirja saanud Kams oleks löönud ühe värava ka vasaku jalaga.

"Meeskonnale oli väga selge juba mitu päeva tagasi, et tema viimastes mängudes peame just tema heaks tegema head mängud,et ta saaks hea emotsiooniga lahkuda. Kogu meeskond elas talle kaasa, eks tal mingid väikesed sabinad olid. Tema jaoks väga hea mäng!" kiitis Henn ETV2 eetris.

Kuigi Flora on tiitli juba kindlustanud, ei jäetud Kuressaarele vähimatki võimalust. "Alati pole lihtne head häälestust väljakul realiseerida, kümme minutit oli rabe, aga pärast seda saime oma käigud tööle. Tähtis, et pärast head esimest poolaega me ei lõpetanud mängimist," oli Henn hoolealustega rahul.

Ühtlasi andis ta mõista, et viimase vooru mängus Maardu Linnameeskonnaga võib rivistuses tulla muudatusi. "Koosseisu natuke arutame ja vaatama. Meil on võimalus hoida koondisemängijaid natuke paremas seisus, aga tahame vääriliselt lõpetada ja näidata, et me oleme sel hooajal parim meeskond."

Kuressaare peatreener Dmitrijs Kalašnikovs tõdes, et tema hoolealustel polnud seekord florakatele midagi vastu panna. "Väga raske on pärast selliseid mänge rääkida, kus vastaste klass on nii erinev. Oleme nagu kahes eri liigas. Flora võitis tiitli oma liigas, meie liiga finaal tuleb viimases voorus. See oleks meie tiitel. Tänane mäng tuleb unustada. Loodetavasti peame järgmisel nädalal oma hooaja viimase kohtumise," sõnas Kalašnikovs. "Lõpetuseks tahaksin õnnitleda Gert Kamsi, ta on kindlalt Eesti liiga parim paremkaitsja. Võib-olla üldse kogu Eesti jalgpallis, seetõttu on üllatav, et ta lõpetab."

REKLAAM
SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK