Haan valusast kaotusest: mul vist põlesid mõned mängijad vaimselt läbi (Maanas: Elva oli rohkem pinges) (0)

Foto: Andrei Smetana

FC Elva peatreener Veiko Haan oli pärast 0:1 kaotust Tartu Tammeka U21-le kriitiline eelkõige oma mängijate suhtes, kes vajanuksid tema hinnangul külmemat pead.

"Meil olid kõik võimalused, kuna mängisime enamuses. Selle koha pealt on ikka valus, et kaotus tuli. Teistpidi mul vist vaimselt põlesid mõned mängijad läbi. Juba enne penaltit tegi näiteks Thomson mitu viga järjest, no kust ta sinna üldse sattus? Selliseid asju ei tohiks lubada," viitas Haan 60. mängiminutile, mil Martin Thomson sai esmalt kollase kaardi ja tegi mõnikümmend sekundit hiljem teise samasuguse vea, ent pääses suulise hoiatusega.

Elva juhendaja ei tahtnud nuriseda ka nende vastu määratud 11 meetri karistuslöögi üle. "Eks teie nägite vast paremini, aga kui oli penalti, siis oli. Ei tohi lubada selliseid asju. Mõlemalt poolt läks mäng natuke käest ära," nentis Haan, keda ennastki pidi kohtunik Siim Rinken avapoolajal kollase kaardiga rahustama.

"Mina arvasin, et kui meie mängija Deniss Samoilov sai kollase kaardi, tehti enne hoopis tema vastu viga, võeti tal käega kaela ümbert kinni. Kuna on hooaja lõpp, siis närvid ei ole ka enam nii rahulikud, läksin veidi emotsionaalseks," muigas Haan.

REKLAAM

Lisaks kõigele muule pidi Elva seekord hakkama saama vaid nelja vahetusmehega. Osalt on selles süüdi vigastused, osalt aga … Eesti riik. "Sõjavägi kutsus!" selgitas Haan. "Meie põhiründaja Tarvo Timm kutsuti väkke, õppus "Okas" käib."

 Tänane kaotus andis märkimisväärse hoobi Elva lootustele pääseda Premium liiga üleminekumängudele. "Mängime lõpuni ja vaatame siis. Ega me tänase mängu põhjal ei oleks Premium liiga kohta ära ka teeninud," andis Haan olukorrale ausa hinnangu. "Meil on ees veel mängud Legioni ja Levadiaga, nii et väga raske on, aga ega me alla ei anna! Pingutame lõpuni. Eelmisel hooajal tuli väga pikk aasta, pole hullu, kui nüüd tuleb lühem. 16. novembril peaks meil veel karikamäng ka olema, kui me üleminekutele ei saa. Aga püüame ikka sinna jõuda!" lubas Haan.

Tammeka U21 kaitsja Daaniel Maanas hindas mängu mõnusaks võitluseks. "Korralik Lõuna-Eesti derbi! Mõlemad tahtsid võitu. Kõik omavahelised mängud on meil olnud kaartiderohked ja korralikud andmised," sõnas ta.

Mängus jagatud 11 kollase kaardi kohta oli Maanasel samuti oma selgitus olemas. "Kas vastane just agressiivsem oli, aga meil on kõik kindel, pole enam millegi peale mängida. Lähme lihtsalt iga mängu võitma, proovime nautida ja maksimumi võtta – näis siis, mis koha see annab. Neil on üleminekumängude koht mängus ja sealt ehk pinge," leidis Maanas, kelle vastu tehtud vea eest määrati Tammeka kasuks 11 meetri karistuslöök, mille Mart Paul Preiman ka kindlalt sisse lõi. "Arvan, et penalti oli küll õige, sain löögi vastu jalga," kinnitas Tammeka kaitsja. 

Vaata mängujärgseid intervjuusid täispikkuses alates 1:57.45:

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK