Guardiola: jääksin Citysse isegi siis, kui mängiksime Inglismaa neljandas liigas (0)

Foto: Manchester City koduleht

Pep Guardiola usub, et praegu pole õige aeg rääkida Manchester Cityga lepingu pikendamisest, kuid väidab, et jääks klubisse isegi juhul, kui nad saadetakse Inglismaa neljandasse liigasse.

Rahvusvaheline Spordiarbitraaž (CAS) teatas, et Manchester Cityle määratud kaheaastane keeld osaleda eurosarjades on tühistatud. Karistus määrati UEFA finantsreeglite ja ausa mängu põhimõtte rikkumise eest. Selle teema vaibumisega uurisid ajakirjanikud City peatreenerilt lepingu pikendamise osas.

"Miski pole minu arvamust muutnud. Võib-olla viibin siin kauem, kui mu praegune leping" sõnas Guardiola mängueelsel pressikonverentsil. Guardiola leping Inglismaa suurklubiga kehtib 2020-21 hooaja lõpuni. 

"See oli keeruline aeg nii minu kui kogu klubi jaoks. Meid kahtlustati milleski, mida me pole teinud. Loodetavasti lõpetavad inimesed sellest rääkimise," ütles ta. "Praegu pole kindlasti hea aeg lepingust rääkida, sest meid on ees ootamas üks uskumatu kuu. Aga mul on veel üks aasta jäänud ning see on pikk aeg," rääkis Guardiola.

REKLAAM

"Minu isiklik olukord on olnud koguaeg selge. Ütlesin juba varem, et jään siia ja pole vahet, kas me oleme Meistrite liigas või Inglismaa neljandas liigas. Igaljuhul jään ma siia," ütles ta.  

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK