Griezmanni kummaline saaga sai jätku: Barcelona eitab igasugust kontakti (0)

Foto: Liisi Troska

Atletico Madridi ründaja Antoine Griezmanni ülemineku ümber puhuvad endiselt õige kummalised tuuled, sest Barcelona ei ole mehega väidetavalt kontakti astunud.

Saaga algas mai keskel, kui Griezmann teatas, et tahab klubi vahetada ja sai Atleticolt rohelise tule. Juba möödunud suvel teda jahtinud Barcelona tundus kõige tõenäolisem sihtkoht ja mitmed teised klubid andsid mõista, et loobuvad üritamast, kuid ka kuu aega hiljem ei ole midagi selget. Avalikkusele lekitatakse vastakaid sõnumeid.

Griezmann ise teatas 9. juunil, et teab, kus sügisel mängima hakkab; vaid kaks päeva varem väitis Atletico president Enrique Cerezo, et Barcelonaga ei ole neil kontakti olnud. Sestap seostati prantslast PSG-ga, kuid 13. juunil kinnitas Atletico tegevjuht Gil Marin, et Barcelonaga jõuti kokkuleppele juba märtsis. Nüüd, vaevu pool nädalat hiljem, lükkas Kataloonia klubi president Josep Maria Bartomeu Marini sõnad ümber.

"Meil ei ole midagi teatada, oleme läbivalt sama asja öelnud. Me ei ole temaga rääkinud. Seal ei ole millestki rääkida," teatas Bartomeu ootamatult RAC1 raadios, kuid ei välistanud samas üleminekut lõplikult. "Jälgime, kuidas turg järgmiste päevade ja nädalatega muutub. Meil on juuni, juuli ja august."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK