Naiste Meistriliiga teise vooru viimases mängus kaotas mullune hõbemedalist Tallinna Kalev kodus Põlva Lootose vastu küll avapoolaja, ent võitis mängu 3:1 ja jätkab täiseduga.

Kalevi kunstmurul toimunud kohtumises viis Kristin Kukli külalised 26. minutil juhtima ja see seis püsis tablool üle 40 mänguminuti. Vaheajal kaotusseisule kahe vahetusega reageerinud Kalev viigistas 57. minutil, kui täpne oli Loore Lehtmets.

78. minutil lõi koondise ründaja Emma Treiberg Kalevi 2:1 ette ning mõned hetked hiljem vormistas Eret Elen Viidakas lõppseisu 3:1. Kolme lisapunktiga on Kalev nüüd kahe matši järel täiseduga kolmandal kohal, võrdse silmade arvuga kahe teise Meistriliiga suure ehk Flora ja Saku Sportinguga, kes olid täna samuti võidukad.

Teises Meistriliiga laupäevaõhtuses mängus sai Tartu Tammeka oma hooaja esimese võidu, kui alistas uustulnuka Lasnamäe Ajaxi 3:1. Võitjate kasuks lõi Kirkeliis Lillemets kaks ja Rahel Repkin ühe värava. Ajaxi autabamuse sepistas Liisi Kalinina.