Flora võttis neljanda järjestikuse kuiva võidu (galerii!) (0)

Tallinna Flora teenis Premium liigas neljanda järjestikuse kuiva võidu, alistades koduväljakul Paide Linnameeskonna 3:0.

Flora hooaja parimaks väravakütiks tõusis keskkaitsja Madis Vihmann, kes lisas eelmise vooru väravale täna kaks tabamust.

Kohtumine oli väga võimalusterohke. Paide jättis realiseerimata mitmeid suurepäraseid võimalusi. Sama tegi ka Flora, lahendades siiski kolm momenti ära.

Florast Paides laenul viibiv väravavaht Magnus Karofeld hoidis algul külalisi mängus, tõrjudes ära Pavel Fedorenko ja Rauno Sappineni lähilöögid. Esimest korda tänavu meistriliigas põhikoosseisu kuulunud Gert Kams, kes mängis paremat ääreründajat, keerutas karistuslöögi valeltpoolt küljevõrku.

Teiselpool väljakut pääses Jasper Uwaegbulam kaks korda Mait Toomiga silmitsi, kuid ei suutnud palli puurivahist mööda lükata.

Skoor avati esimese poolaja kõige viimase puutega. Kams saatis karistuslöögi tagumise posti juurde, Fedorenko jätkas peaga ja Vihmann koksas lähedalt ära - 1:0.

59. minutil skooris Sappinen, kes sai Joseph Salistelt hea pika palli, jooksis Sören Kaldma üle ning mängis Karofeldist mööda. Palli tühja väravasse lükkamisel ta ei eksinud - 2:0.

Paide tegi 66. minutil korraga ära kõik kolm vahetust. Värsketel meestel Andre Järval ja Tristan Koskoril tekkisid ka head võimalused, aga nende lähilöögid olid ebatäpsed.

Vihmann vormistas lõppseisu jällegi Kamsi karistuslöögist, kui tema peanupp kerkis kõige kõrgemale - 3:0.

Flora mängijatest puudus väikese vigastuse tõttu söödumasin Zakaria Beglarišvili, kes loodab aga järgmisel nädalal uuesti platsis olla.

Mängu parim - Madis Vihmann

Vihmann tegi ära oma põhitöö, aidates Floral nullimängu teha. Ees lõi ta kohtumise kolmest väravast kaks.