Flora naiskond mängis Taliturniiril neljaväravalise eduseisu maha (14-aastane mängija tegi kübaratriki!) (0)

Flora väravalööjad Kristina Teern ja Egle-Eliise Kurg. Foto: Janek Eslon (arhiiv)

Valitsev Eesti meisternaiskond Tallinna FC Flora võitis Taliturniiril oma esimeses mängus esimese poolaja Viimsi JK vastu 4:0, aga kaotas teise poolaja 0:4. Lõppseis jäi 4:4.

Flora eest tegid esimesel poolajal skoori Lisette Tammik, Kristina Teern, Egle-Eliise Kurg ja Kaisa Triin Arike. Flora sai 4:0 eduseisu juba 22. minutil kätte. Vaheajal tegi Flora kaheksa vahetust. Viimsi ridades säras teisel poolajal kübaratrikiga vahetusest sekkunud 14-aastane Gerda Liisa Matson ja ühe värava lisas Gerli Israel.

Kui Flora jaoks oli see tänavuse Taliturniiri esimene mäng, siis Viimsil oli varasemast kirjas 5:4 võit Tartu Tammeka üle. Taliturniiril tabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.

Flora on tänavu mänginud juba kolm Balti liiga kohtumist, kui Saku Sporting alistati 6:3, Liepaja FS 3:1 ja Vilniuse MFA Žalgiris 2:0. Eeloleval laupäeval, 16. märtsil minnakse vastamisi SFK Riiaga. 24. märtsil toimub Flora ja Saku vaheline superkarikafinaal.

Viimsi esimene ametlik mäng toimub 29. märtsil, kui naiste Meistriliiga uue hooaja avavoorus võõrustatakse JK Tallinna Kalevit. Flora kohtub samal päeval kodus Tallinna FC Araratiga.