Falcao leiab, et "maailma parimat" Messit kritiseeritakse liiga palju (0)

Lionel Messi on oma karjääri jooksul nimetatud viiel korral maailma parikas. Foto: Barcelona Twitter

Monacos mängiv Radamel Falcao rääkis Mundo Deportivole, kuidas tema arvates tuleks ebaõnnestumise korral vähem kriitikanoote suunata Lionel Messi poole. 

Kümnendi algusfaasis mitmeid individuaalseid ja ka meeskonna tiitleid teeninud Messi on viimastel aastatel pisut rohkem muutunud ebaõnnesõduriks. Kui mängijaoskused on 30-aastasel maestrol ikka sama kõrgel tasemel, siis klubi ja koondisega tal just perfektselt läinud pole - Argentinaga jõudis ta küll kahel järjestikul aastal Copa America finaali, kuid mõlemal korral tuli siiski alla vanduda. Samamoodi on läinud ka klubimaailma ühes prežtiiseimas turniiris ehk Meistrite liigas, kus langeti välja peale kolme- ja neljaväravalise edu maha mängimist.

Tihtipeale on asjatundjad hakanud süüdistama just argentiinlast, kuna ta ei teinud nende arvates piisavalt. Sellise suhtumisega ei ole üldse rahul El Tigre: "Kui Messi lööb värava, tahetakse kahte. Kui ta lööb karistuslöögi sisse, siis oli müür halvasti paigutatud. Kui Argentina kaotab, räägitakse sellest kui Messi veast. Selline saatus tabab maailma parimaid mängijaid."

REKLAAM
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK