Esimese kaotuse saanud Maardu sai kiirelt tagasi joonele (platsil ka Kalimullin!) (0)

Esmaspäeval Esiliigas FC Flora U21-lt esimese kaotuse teeninud Maardu Linnameeskond sai tagasi ree peale, kui Tallinna Kalevi U21-le võõrsil neli väravata löödi.

Florale 1:2 alla jäänud Maardu sai täna oma soovitud värava kätte juba neljandal minutil ning mäng vormistati lõplikult ära teisel poolajal. Lisaks traditsioonilisele Vitali Gussevile said tabamused veel kirja Deniss Kovtun, Vladislav Ogorodnik ja Vadim Aksjonov. Teist korda sel hooajal käis platsi peal ka Premium liiga rekordimees Andrei Kalimullin.

Seitsmest mängust on Maardul nüüd kirjas 21 võimalikust 18 punkti, ühe kohtumise vähem pidanud Florat edestatakse nelja punktiga.

JK Tallinna Kalev U21 - Maardu Linnameeskond 0:4 (0:1)
4. Deniss Kovtun, 57. Vladislav Ogorodnik, 81. Vadim Aksjonov, 86. Vitali Gussev

Hoiatused: 75. Hans Joosep Tammerik - 21. Vladislav Ogorodnik, 45. Daniil Ševjakov
Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras