Endine Levadia ründaja skooris MM-valikmängus Saudi Araabia vastu (0)

Rustam Soirov. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Üle-eelmise hooaja teise poole Tallinna Levadias veetnud Tadžikistani ründaja Rustam Soirov (21) lõi MM-valikmängus Saudi Araabia vastu viigivärava.

Tadžikistan jäi teise poolaja alguses kaotusseisu, aga 52. minutil vahetusest sekkunud Soirov tegi 80. minutil lõppseisuks 1:1. Endine Narva Transi kaitsja Tabrez Islomov (endise nimega Tabrezi Davlatmir) pääses platsile vahetusest 87. minutil.

Soirov on nüüd löönud Tadžikistani koondise eest kokku kolm väravat, neist kaks käimasoleval MM-valikturniiril.

Aasia tsooni G-valikgrupis on pärast nelja vooru Saudi Araabial 10 punkti, Jordaanial 7, Tadžikistanil 5 ja Pakistanil 0 punkti. Valiksarja järgmisesse faasi pääsemiseks on vaja mahtuda lõpuks grupi kahe parima hulka.