Elva jätab Elva Cupi koroonaviiruse tõttu ära ning korraldab mänge pealtvaatajateta (2)

Lähiajal fännid Elva staadionile ei pääse. Foto: Imre Pühvel

Esiliigas palliv FC Elva teatas oma sotsiaalmeedias, et nad astuvad sammu koroonaviiruse peatamiseks. Nimelt otsustati tulenevalt viiruse leviku tõusust jätta ära nii klubi perepäeva kui ka jalgpalliturniir Elva Cup. Lisaks sellele ei lubata enam ei meeste ega ka naiste kodumängudele pealtvaatajaid.

Klubi tegevjuht Marie Pau tunnistas, et antud käiku on teha kurb, kuid olukord lihtsalt nõuab seda: "Meie selle hooaja tunnuslause on "Sinu panus loeb" ning antud olukorras on selllel veel suurem tähendus. Igaüks meist peab andma oma väikse panuse, et suudaksime suure olukorra kontrolli all hoida. Meie kogukonna inimeste tervis on olulisem kui ükski üritus. Mul on siiralt kahju, sest ootasin elevusega meie üritusi, kuid usun, et see ainus õige viis kuidas käituda."

"Jätame ära perepäeva ja jalgpalliturniiri Elva Cup. Esindusvõistkondade kodumängudele palume pealtvaatajatel mitte tulla. Esindusmeeskonna kõiki kodumänge on võimalik jälgida kodust FC Elva TV Youtube kanali või Soccernet.ee vahendusel. Samuti teeme otseülekande paarist naiskonna kodumängust. Mina annan oma panuse, palun anna sina ka!"

REKLAAM

2 kommentaari

keitsik   •  
(87.119.177.***)
Väga rumal fc Elva poolt.
Plandeemia on liiga läbinähtav, paraku elvakad on veel pimedad
Алексей Глазунов   •  
(85.253.214.***)
Rumal otsus. Kuidas ma saan vaktsineerida, kui pooled klubid ei tohi ikka matšidel osaleda, sest neil on lihtsam pealtvaatajaid mitte sisse lasta kui sissepääsu juures sertifikaati kontrollida

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK