Eesti poiss loodab MM-finaalis saata platsile Harry Kane'i (1)

Eesti tüdruk Olga viis kaks aastat tagasi EM-finaalis platsile Pepe. Foto: EJL

McDonald’s restoranide keti "Saada staar staadionile" kampaania raames sõidab Tartu poiss Tristen Kool koos oma isaga Moskvasse jalgpalli MM-i finaalmängule, avaldas EJL.

Tristen on üks 22 õnnelikust lapsest, kellel on võimalus 15. juulil toimuvas finaalis jalgpallistaar staadionile saata.

Ootusärev ja põnevil Tristen on hoolikalt jälginud kõiki jalgpalli MM-i mänge. "Ma väga ootan reisi ja tahaksin näha finaalis mängimas oma kahte lemmikmeeskonda – Prantsusmaad ja Inglismaad," ütles Tristen. "Kui saaksin minna staadionile koos Harry Kane´iga, oleks super!" ütles ta.

Tristen sõidab koos isaga Moskvasse 13. juulil, kus veedab koos 21 teise lapsega üle maailma kaks päeva, võttes osa ülemaailmsest Staarisaatja programmist. Reedel ja laupäeval vaadatakse Moskvas ringi ja lastele toimuvad erinevad tegevused, näiteks sõbralik omavaheline jalgpallimäng. Suur osa pühapäevast kulub Tristenil staarisaatja tähtsaks ja vastutusrikkaks ülesandeks valmistumiseks, kui harjutatakse läbi finaalmängueelset tseremooniat.

REKLAAM

Jalgpallitiim ja jalgpallur, keda Tristen pühapäeval staadionile saadab, selgub aga vahetult enne mängu, et hoida viimase hetkeni põnevust. Pärast ametlikku mängueelse tseremoonia lõppu saab Tristen koos isaga finaali eraldi istekohtadel vaadata.

McDonald’s on ka varasematel aastatel andnud Eesti lastele harukordse võimaluse olla jalgpallimaailma aastasündmuse osaliseks. 2016. aasta EM-i finaalis kõndis 9-aastane Olga Simagina staadionile koos Portugali tiimiga ja saatis nende mängijat Pepet. 2014. aastal Brasiilias saatis väike Lukas Elo MM-i finaalis staadionile Argentiina jalgpallurid ja kõndis koos Pablo Zabaletaga.

Tristen Kool võitis ainulaadse võimaluse tänavusele MM-i finaalmängule minna Staarisaatja üritusel, mis toimus tänavu aprillis Eesti Jalgpalli Liidu hallis. Võitjale ja tema vanemale tagab McDonald’s reisi Moskvasse koos majutuse ja eraldi programmiga, mis hõlmab lisaks võimalusele finaalmängust osa võtta ja seda vaadata ka eraldi meelelahutusprogrammi ning linnatuuri koos teiste staarisaatjatega.

1 kommentaar

Anne Dua   •  
(117.1.160.***)
Ma väga ootan reisi ja tahaksin näha finaalis mängimas oma kahte lemmikmeeskonda – Prantsusmaad ja Inglismaad," ütles Tristen.
https://fireboyand-watergirl.com

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK