Eesti koondise kaitsja hiigelsaunast: ei kujuta ette, mis juhtus. Teisel poolajal oli täielik lagunemine (4)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise kaitsja Kristiina Tullus tunnistas pärast EM-valiktsükli viimases kohtumises Sloveenialt saadud 0:9 kaotust, et lõpp läks väga raskeks.

Tullus tõdes, et 0:2 kaotatud esimene poolaeg õnnestus paremini ja siis olid nad veel mängus sees. "Hoidsime neid tagasi ja ei lasknud peale lüüa. Lõpp läks aga päris raskeks. Ma ei kujuta ette, mis juhtus. Teisel poolajal oli täielik lagunemine. Oli tunda, et me pole nii värsked ja pole nii tugevat põhja all kui neil."

Flora mängija ei usu, et naiskond vaimselt murdus. "Kõik võitlesid ja olid lõpuni mängus sees. Pisikesed detailid maksid meile seekord kaitses kätte."

Kuivõrd täna sai valiktsükkel lõpu, siis tegi Tullus ka kerge tagasivaate kogu turniirile. Oma alagrupis jäi Eesti ühe punktiga kindlalt viimaseks. "Midagi positiivset ikka leiab. Viik Kosovoga - vähemalt ühe punkti saime. Uued noored said kogemuse mängida suuri mänge. See on see, mida siit kaasa võtta."

REKLAAM

Vaata intervjuud täispikkuses alates 1:54:50:

SEOTUD LOOD
4 kommentaari

Marko Meripuu   •  
(91.129.101.***)
Halloo 9palli juhtus .Mis siin enam rääkida .Naiste jalka peegeldab samuti meil seda kogu hetke taset .Lihtsalt oivaline kurat ehitage juba ükskord need täismõõtmetes sisehallid valmis et meie noored ei peaks talvel hokit mängma või võimlas 25KESI TREENIMA.
Väravavaht   •  
(85.253.205.***)
0-9 ning jäi ainult pisikeste detailide taha? Kas päris tõsiselt ka kohe?
Pierre   •  
(85.253.157.***)
Seal oli neid detaile nii palju, et kohati mulle tundus, et kasulikum oleks üldse vv väravast ära võtta, noo kui 10nest pallist ta vaid ühele käed vahele sai, ülejäänud sadasid võrku.....
-soccerfann-   •  
(80.235.58.***)
Hakataks tüdrukute- ja naistejalgpalli normaalselt suhtuma, loodaks neile normaalsed tingimused ja tegeletaks nendega hingega, hakkaks ka tulemust tulema.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK