Eesti koondis loovutas FIFA edetabelis koha, Hispaania langes MM-i eel (0)

Foto: Brit Maria Tael

Täna avaldati värske FIFA edetabel, milles Eesti leiab end võrreldes eelmise kuuga madalamal kohal. Üks muudatus toimus ka esikümnes.

Eesti langes ühe koha võrra, asudes nüüd 94. kohal. Mõne päeva eest Balti turniiri võitnud Läti tõusis 10 kohta ja on nüüd 129. tabelireal, Leedu tegi 7-kohalise tõusu ja on 126. positsioonil. Teistest lähiriikidest on Soome 63. (-1), Rootsi 24. (-1) ja Venemaa 70. (-4) kohal. Venemaa on seega nüüd kõige madalamal asuv riik, kes MM-il osaleb, kuivõrd Saudi Araabia jäi 67. kohale.

Kui Soomet sai mainitud, siis sügisel algava Rahvuste liiga teistest alagrupikaaslastest jäi Kreeka koht samaks (44) ning Ungari langes kahe koha võrra 51. positsioonile.

Tabeli esikümnes toimus üks muudatus, kui Poola vahetas kohad Hispaaniaga. Poola on nüüd kaheksas ja Hispaania läheb MM-ile vastu maailma pingerea 10. kohalt. Kogu esikümme näeb välja selline: Saksamaa, Brasiilia, Belgia, Portugal, Argentina, Šveits, Prantsusmaa, Poola, Tšiili ja Hispaania.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK