Eelmises mängus väravasöödu andnud Sappinen skooris nüüd ise (video) (3)

Rauno Sappinen. Foto: Gliwice Piasti Facebooki leht

Eelmises treeningmängus resultatiivse söödu andnud Rauno Sappinen lõi täna ise värava, aidates Gliwice Piastil (Poola kõrgliiga) alistada teist kohtumist järjest Rzeszowi linnast pärit Poola esiliigaklubi 2:0.

Teisipäeval Resoviast jagu saanud Piast võitis täna sama skooriga Rzeszowi Stali. Sappinen tegi jälle kaasa esimese poolaja.

Kümnenda minuti hakul pööras Eesti ründaja end vastaste kaitsjast mööda ja vedas palli karistusala lähistele, kus selle ära söötis. Umbes seitsme sekundi pärast sai Sappinen kastis kaaslastelt palli tagasi ja lõi selle ühe puutega võrku, avades skoori.

Mängu lõppseisu vormistas Oskar Lesniak viimasel minutil.

Kohtumise tipphetked (Sappineni värav alates 0:34):