Courtois' ainus tõrje päästis Reali piinlikust olukorrast (0)

Real Madrid alistas Hispaania kõrgliigas koduplatsil Levante 3:2, kuid peab tänama väravavahti Thibaut Courtois'd, kes üleminutitel kaks punkti päästis.

Mängueelsed küsimused puudutasid peamiselt Real Madridi vigastustest räsitud poolkaitseliini, kuid Zinedine Zidane sai siiski väljakule saata Casemirost, Toni Kroosist ja James Rodriguezist koosneva nimeka kolmiku. Avapoolaeg kuuluski selgelt Realile, Karim Benzema lõi kaks ja Casemiro lisas kolmanda ning riietusruumi mindi turvalises 3:0 eduseisus.

Kolm punkti käes? Mitte päris. Teise poolaja alustuseks lõi Realist Levantesse laenatud Borja Mayoral tagasi esimese, veerand tundi enne mängu lõppu Reali kasvandik Gonzalo Melero teise. Kolmandal üleminutil avanes Levantele hiilgav võimalus Bernabeult viigipunkti röövimiseks, kuid Courtois tõrjus viielt meetrilt teele saadetud pealöögi. See oli belglase ainus tõrje kogu mängu jooksul.

Zidane'i rõõmuks sai ametliku debüüdi kirja vigastusest taastunud Eden Hazard. Tema pooletunnine etteaste näitas aga esialgu vaid seda, et rooste mahapühkimise kallal tuleb veel vaeva näha.

Real Madrid - Levante 3:2 (3:0)