Cagliari jätkas nukrat seeriat, Klavan jäi pealtvaatajaks (0)

Koroonapaus oli pikk, aga Ragnar Klavani tööandja Cagliari jaoks selle ajaga midagi paremaks ei läinud. Viimati detsembris võidurõõmu maitsnud meeskond jäi naasmismängus võõrsil 1:2 alla Hellas Veronale.

Kas oli põhjuseks uue peatreeneri Walter Zenga harjumatu käekiri või miski muu, ent Cagliari ei saanud oma mängu kuidagi käima ning vähem kui poole tunniga oldi Samuel di Carmine tabamuste järel kaheväravalises kaotusseisus. Esimene värav sündis täpsest pealöögist, kui Cagliari kaitsjad vastastele lubamatult palju vabadust andsid, teine ilusast kauglöögist.

Ühepoolseks kiskuva mängu "päästis" aga Fabio Borini, kellele kohtunik Gianluca Manganiello pärast VAR-iga konsulteerimist 35. minutil otse punase kaardi andis - Borini tegutses tema hinnangul ohtlikult Marko Rogi vastu. Arvulise ülekaalu kätte saanud Cagliari otsekui ärkas ja vähendasiki enne pausile minekut vahet.

Võinuks eeldada, et teisel poolajal ollakse tardumusest üle saadud, kuid kodumeeskond püsis hästi kaitses ja korralikke väravavõimalusi Cagliaril ei tekkinudki. Poolaja keskel korjas Luca Cigarini endale lühikese ajaga kaks kollast ja ka külalised jäid kümnekesi, lõpuminutitel tekitatud poolvõimalused enam midagi ei päästnud. Klavanile sedapuhku Zenga mänguminuteid ei leidnud.

Pool hooaega eurosarja kohal püsinud Caglari on nüüd 12. tabelireal ja peab hetkevormi arvestades hakkama vaatama pigem selja taha. Seitsme punkti kaugusel on nii kuues kui ka 18. koht. Järgmine mäng ootab Cagliarit ees juba jaanilaupäeva õhtul, kui ollakse vastamisi Eesti noortekoondislase Georgi Tunjovi tööandja SPAL-iga.

Hellas Verona - Cagliari 2:1 (2:1)