Breda langes viimaseks, Sappinen andis väravasöödu (1)

Karol Mets. Foto: Brit Maria Tael

Karol Mets kaotas mängu, mille kohta oli eelnevalt Facebookis kirjutanud, et "oluliselt tähtsamaks mängud ei muutu".

Metsa koduklubi Breda jäi Hollandi kõrgliigas alla De Graafschapile 0:3, Eesti kaitsja tegi kaasa kõik 90 minutit. Enne kohtumist oli De Graafschap viimasel kohal, nüüd langes viimaseks Breda.

Kaotuse sai täna õhtul Hollandis ka Rauno Sappinen, kuigi andis resultatiivse söödu. Tema tööandja Den Bosch alistus esiliigas Waalwijkile 1:2.

Sappinen sekkus vahetusest 65. minutil 0:2 kaotusseisus. Kümme minutit hiljem andis ta söödu, millest Stefano Beltrame auvärava lõi.

Den Bosch jätkab tabelis teisel kohal, aga liider Twente libises nelja punkti kaugusele.