Belov: Andrejevi eemaldamine rikkus meie plaanid ära (Meerits: määrav oli see, et olime ühtne tiim) (0)

Deniss Belov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tallinna Legioni peatreener Deniss Belov rääkis pärast karikamängus Nõmme Kaljult saadud 0:3 kaotust, et Nikita Andrejevi punane kaart rikkus plaanid ära.

"Esimene poolaeg oli enam-vähem okei. Eemaldamistega läks meie tipuründaja ära, vastastel jäi ründeliin samaks. Tiimisiseselt räägime, mis ja kuidas. Minu arvates ei ole päris õige saada sellises mängus punane kaart," sõnas Belov Soccernet.ee-le.

"Ma ei tea, kui palju üldse Eestis keset esimest poolaega ründajaid eemaldatakse. See rikkus kõik meie plaanid ära. Pidime kuidagi reageerima, reageerisime ja vaheajani oli okei, oli võrdsete meeskondade mäng. Teisel poolajal kaotasime standardi ajal hetkeks distsipliini ja teine värav tuli pärast meie oma karistuslööki kiirrünnakust. Kalju on juba mitmeid aastaid Premium liigas mänginud, meil ei ole veel seda tugevust. Ja Kalju on praegu karikas eriti motivereeritud, kuna liigas nad ei ole esimese kahe seas. Me olime selleks valmis, esimene poolaeg näitas seda. Aga teise poolaja alguses tulid need kaks väravat. Kolmas värav tuli lõpuosas, kui me võtsime juba riske."

Miks ei teinud Legion esimesi vahetusi juba vaheajal? "Riietusruumis mõtlesin, kas teha kohe või natuke oodata. Meil oli üks väike idee, aga see ei õnnestunud. See on jalgpall. Teine värav sündis olukorras, kus me tahtsime väga kõvasti väravat lüüa ja mõtlesime, et see ongi see koht, nüüd tuleb. Tuligi värav, aga kahjuks meie võrku. Jalgpall ongi selline, et kui natuke kaotad kontsentratsiooni, siis sulle lüüakse. See on Premium liiga tase, siin ei saa isegi üheks sekundiks kontsentratsiooni kaotada."

REKLAAM

Kalju kapten Marko Meerits: "Täna kontrollisime tervet mängu, neil ei olnudki vist korralikku varianti. Kindlasti oli see meile praegu väga oluline võit, et ennekõike iseendale näidata, et me suudame mängida küll, ja väärikust taastada."

"Ma arvan, et täna oli määrav see, et me olime tiim, mängisime kõik koos ja olime ühe eesmärgi peal väljas. Siit on hea edasi minna."

"Meile öeldi [enne mängu], et unustame ära, mis oli varem, ja keskendume sellele, mis on ees. Nii ongi õige. Me oleme kõik professionaalid, peame ise peeglisse vaatama ja saama aru, mis oleme valesti ja õigesti teinud. Tänane näitas, et seda on tehtud."

"Praegu võib veel liigas kõike juhtuda, aga loomulikult on karikas sarnaselt liigaga meile väga oluline. Selle üle on väga hea meel, et läksime järgmisesse ringi."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK