Arsenali U23 väravas seisnud Hein ei suutnud Chelseat pidurdada (0)

Eesti noortekoondise väravavaht Karl Jakob Hein (17) seisis Arsenali U23 tiimi väravasuul, kui 1:2 jäädi alla Chelsea eakaaslastele.

Arsenal läks kohtumist 14. minutil Florin Baloguni väravast juhtima, kuid Chelsea mängumees Armando Broja viigistas 32. minutil mänguseisu ning avapoolaja viimasel minutil viis Billy Gilmour külalisvõistkonna Chelsea ette. Nõmme Unitedi kasvandik Hein tegi Arsenali eest kaasa terve kohtumise.

Arsenalil on 17 kohtumisega koos 25 punkti ning nad jätkavad viiendal tabelireal. Chelsea tõsusi võiduga Premier League 2 tabelis 35 punktiga liidriteks. Chelsea noored on ühtlasi ainsa meeskonnana läbinud terve senise hooaja kaotuseta. Hooaja lõpuni jääb viis vooru.