Anier naasis, aga Suwoni punktipõud jätkub (0)

Henri Anieri koduklubi Suwon kaotas Lõuna-Korea esiliigas kodus 2:3 Ansan Greenersile.

Kiirelt 0:2 kaotusseisu jäänud Suwon jõudis tänu nigeerlasest ründaja Chisom Egbuchunami väravatele viigini, kuid 69. minutil lõid külalised ikkagi võiduvärava.

Eelmise kohtumise mängukeelu tõttu vahele jätnud Eesti koondise ründaja sekkus vahetusest 77. minutil, mil lõppnumbrid seisid juba tablool.

Suwon on suutnud viimasest üheksast mängust võita vaid ühe, kaotades neist koguni seitse. Liigatabelis ollakse kümne klubi konkurentsis vajunud kuuendaks, kõrgliiga üleminekumängudest selle vooru järel vähemalt kuue punkti kaugusele.