Anier aitas Suwoni hooaja esimese võiduni (0)

Henri Anier Suwon FC hooajaeelsel esitlusel. Foto: Suwoni Facebook

Eesti koondise ründaja Henri Anieri ja Suwon FC said Lõuna-Korea esiliigas kirja hooaja esimese võidu.

Kaks esimest kohtumist kaotanud Suwon sai kolmandas voorus kirja ka esimesed punktid, kui 2:1 alistati Ansan Greeners. Anier tegi kaasa kogu kohtumise.

Suwon asus koduväljakul 11. minutil Jang Joon-Youngi väravast juhtima, millega mindi ka vaheajale. Teisel poolajal, 57. mänguminutil suutis Suwoni kaitsemängija Lee Yong eduseisu suurendada kahele väravale. 79. minutil suutis Ansan Greeners kaotusseisu vähendada, kuid viigipunktini ei jõutud.

Suwonil on nüüd kolme mänguga kirjas kaks kaotust ning üks võit. Kolme punktiga tõusti tabelis kuuendale positsioonile.