Ametlik: Paidega liitus koondisekarastusega Aafrika ründaja (üks ründaja on lahkumas!) (14)

Sekou. Foto: Albert Kerstna / Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskond tegi oma talvise üleminekuakna viienda täienduse, sõlmides kahe ja poole aastase lepingu 23-aastase Guinea ründaja Sekou Amadou Camaraga.

Šveitsi esiliiga klubist FC Wil 1900 Paidesse siirduv pikakasvuline Camara on korduvalt esindanud ka Guinea koondist. MM-valikmängudes on tal kirjas kaks kohtumist, ent koos mängudega vaid koduliiga palluritest moodustanud koondisega on ta nimel 10 matši ja 11 tabamust oma riigi eest. Suurema osa oma karjäärist on Camara mänginud 17-kordse Guinea meistri Horoya Athletic Club ridades, ent ründaja on pallinud ka Belgias ja Marokos, teatas klubi sotsiaalmeedias.

Paide otsis omale rünnakule jõudu juurde, sest Soccernet.ee andmetel on mullu 14 liiga- ja 9 karikaväravat löönud 22-aastane Uganda ründaja Edrisa Lubega lähipäevil siirdumas välisklubisse.

Paides särki numbriga 18 kandma hakkav Sekou Amadou Camara: "Mul on väga hea meel Paidega liitumise üle. Soovin klubiga saavutada suurepäraseid tulemusi ja aidata kaasa järgmise sammu astumisel. Suured tänud treeneritele ja juhtkonnale usalduse ja toetuse eest! Ootan juba põnevusega uue hooaja algust!"

REKLAAM

Paide Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams lisas: "Sekou toob meie ründeosakonda konkurentsi, sügavust ja teravust. Mängijaomadustelt on tegu tüüpilise ründajaga, kes oskab ennast rünnakul hästi positsioneerida ja on selgelt värvavale orienteeritud. Tere tulemast ja palju väravaid, Sekou!"

Paide tegemistest on juttu ka "Pikk ette (ja ise järele)" värskes osas. Kuula seda siit!

14 kommentaari

Taavi Usta   •  
(85.76.37.***)
Väravavaht   •  
(85.253.205.***)
Miks oli vaja see sealt videost välja lõigata ja nüüd eraldi levitada?
parool_on_parool   •  
(77.111.247.***)
Tundub, et Usta üritab Kingi mainet hävitada. Kurb! Kui inimesed seda näevad, siis ei võta keegi enam Kingi Pohlaku-kriitikat tõsiselt, vaid arvavad, et jälle sokib midagi kui suu lahti teeb. Nojah, sai poiss Florasse ja kohe tantsib Pohlaku pilli järgi...
purgeenius   •  
(90.190.193.***)
Lubegaga hea swop.
See hooaeg h2sti eimahukski ja Anierist pRem pole
-soccerfann-   •  
(91.129.100.***)
On Kinki öeldu siis vale?
godzilla   •  
(145.14.24.***)
Taavi kui tahad sellist sitta ajada siis mine telegramm.ee või perekooli foorumisse, veel parem bannige ära see mees. Õudne sellist paska ajada ... saan aru et sa oled ajupestud ise aga ei pea teistele oma harimatust peale suruma
Rando Polberg   •  
(46.131.60.***)
Ärge niipalju kirjutage Taavi võib ära väsida ja siis võib ekslikult jääda mulje et ta purjus..
Taavi Usta   •  
(88.112.122.***)
Mina toetan Tarmo Kinki 100% - on aeg kõigile tõega vastu astuda!!! Vaadake palun Teaduslikku uuringut (16 min) koroona kohta senise info põhjal: https://www.facebook.com/taavi.usta/videos/3659336230786800
Taavi Usta   •  
(88.112.122.***)
parool_on_parool • 4 h (77.111.247.***)
Tundub, et Usta üritab Kingi mainet hävitada. Kurb! Kui inimesed seda näevad, siis ei võta keegi enam Kingi Pohlaku-kriitikat tõsiselt, vaid arvavad, et jälle sokib midagi kui suu lahti teeb. Nojah, sai poiss Florasse ja kohe tantsib Pohlaku pilli järgi...


Sa eksid minus - ma ei tantsi ühegi inimese pilli järgi...
bobitimm   •  
(82.131.90.***)
Usta spämmib siin täpselt samal viisil nagu kõik need laenu pakkuvad robotid. Kui see pole mõjuv põhjus tema siit lehelt kõrvaldamiseks, siis ma ei kujuta ette, mis on.
Urmo Kivilo   •  
(91.129.105.***)
Väga asjakohased kommetaarid artikli suhtes ..
Jaanus Pruuli   •  
(90.191.219.***)
Kuskil võiks spämmimisel ikka mingi piir ka olla.
godzilla   •  
(145.14.24.***)
Sorry Usta aga sul ikka sügav vaimne puue...
Rainer Mäekask   •  
(46.131.60.***)
Hr.Usta
Ma ei ole just maskipooldaja v.ei meeldi mulle need piirangud ega olen ühtlasi ka vaktsiinivastane.Aga seda ei käi ma teada andmas igalpool nagu ka nt soccernetis,mis on siiski suunatud jalgpallile.
See,et sind peetakse rumalaks v.imelikuks pole ju mingi üllatus.Sa tead piisavalt jalgpallist ja need teadmised on teretulnud antud saidil on need siis valed v.mitte see ei omagi tähtsust.Toda koroona mitte uskumist jne võiks ikka mujal rääkida.Ajad siin nii mõndagi kurjaks asjasse mitte puutuvate kommentaaridega.
Jõudu ja jaksu.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK