Aasta esimese täismängu teinud Antonov valiti kohe vooru sümboolsesse koosseisu (0)

Foto: Ararat-Armenia FacebookArmeenia kõrgliiga jagas oma sotsiaalmeedias 20. vooru sümboolset koosseisu, kus Eesti jalgpallisõprade rõõmuks on esindatud ka Ilja Antonov.

Sel aastal on Antonovi koduklubi Ararat-Armenia pidanud kuus ametlikku kohtumist ja ainult neist viimases tegi Eesti koondise poolkaitsja kaasa kõik 90 minutit. Kolme päeva eest kohtus Ararat-Armenia kodus Loriga ning lepiti 0:0 viiki.

Antonovi tööandja jaoks on viik pigem pettumustvalmistav tulemus, sest Lori mängis viimased 30 minutit kümnekesi ja tabelis asutakse vastasest ees. Siiski pälvis Antonovi esitus kiidusõnu ja ta on üks kahest Ararat-Armenia mängumehest, kes parima üheteistkümne sekka valiti.

Tabelis püsib Ararat-Armenia 38 punktiga endiselt liidrina, Lori on 34 punktiga teisel kohal. Järgmisena kohtub Antonov ülehomme võõrsil Alaškertiga, kelle ridades pallib tema hea sõber Nikita Baranov.