18-aastane Tammeka debütant: hea, et debüüdil olid nii kogenud ja tasemega vennad vastas (0)

Foto: Liisi Troska

Eile oma Premium liiga debüüdi teinud Tartu Tammeka kaitsja Tanel Tammik rõõmustas pärast mängu, et vähemalt saadi Nõmme Kaljult viik kätte ja ta jääb oma mänguga rahule.

18-aastane mängumehe parimaks positsiooniks on küll keskkaitsja, aga Kevin Aloe mängukeelu tõttu pandi vasakjalgne noormees vasakkaitsesse. "Natuke jääb see Kalju värav kripeldama, aga muidu olen täitsa rahul mänguga," sõnas ta mõned minutid pärast lõpuvilet.

"Ma sain nädala alguses teada, et on vaja tulla esinduse trenni. Terve nädala olen nendega treeninud - esmalt oli karikamäng ja nüüd siis tänane. Väga palju ei jõudnud Kalju mängule ette mõelda. Võtsin päeva korraga ja täna jõudiski mäng kätte! Pigem olen mänguga rahul. Natuke jääb kogemuse taha, aga üleüldiselt olen rahul," lisas ta veel.

Noort Tammikut ei löönud rivist välja ka Vladislav Homutovi üheksanda minuti värav, kus ka temal teatud roll oli. "Ma ei lasknud väga pead norgu. Teadsin, et 0:1 on nii väike vahe ja iga hetk võime selle mängu ümber pöörata."

REKLAAM

Kuivõrd Tammik on esinduse juures alles uus mees, siis kandis ta seljal numbrit üheksa, mille nimi oli kinni teibitud. Omanimelist särki tal veel ei ole, aga selliste esitustega võib ta selle varsti  välja teenida. Tammik on rahul ka sellega, et tema debüüt tuli nii tugeva meeskonna vastu kui Kalju.

"Pigem oli vähe parajam pähkel vastas, tõesti! Olen rõõmus, et sain debüüdiks just sellise mängu, kus on kogenud ja tasemega vennad võrreldes minuga. See oli väga hea proovikivi ja siit on ainult edasi minna."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK