VAATA JÄRELE: Ravensist teise poolajaga üle olnud Viimsi sai kaela pronksmedalid (lisatud galerii!) (0)

Coolbet saaliliiga kolmanda koha mängus võidutses Viimsi Qarabag, kes alistas Tartu vald Ravens Futsali 3:0.

Viimsi sai põhiturniiril teise koha ja kaotas mõlemad poolfinaalmängud Sillamäe Silmetile, kes on finaalseerias Tallinna Bunkler Partneri vastu ühe võidu kaugusel tiitlist. Tartu lõpetas põhiturniiri neljandana ja kaotas poolfinaalseeria Bunker Partnerile mängudega 1:2.

Pronksimängu esimene poolaeg lõppes saalijalgpallile harjumatu väravateta viigiga. Teise 20 minuti jooksul hakkas Viimsi oma mängu peale suruma ning 30. minutil avas Jüri Dmitrenko skoori. 35. minutil oli täpne Vitalii Katerõnin, kes lõi kolm minutit hiljem külaliste kirstule ka kolmanda naela.