Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › tulemused

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. jaan
14:00
Muangthong United
1:2 (0:1)
Buriram United
Liigakarikas (kaheksandikfinaal)
21. jaan
13:00
Lampang
1:5 (1:1)
Muangthong United
Liigamäng (16. voor)
30. nov
14:00
Muangthong United
3:0 (1:0)
Kohkwang
Karikamäng (3. ring)
26. nov
13:00
Muangthong United
1:1 (0:0)
Bangkok United
Liigamäng (15. voor)
19. nov
13:30
Chiangrai United
3:1 (2:1)
Muangthong United
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. okt
22:00
Edmonton
3:1 (2:1)
Winnipegi Valour
Liigamäng (28. voor)
1. okt
05:00
Pacific
1:0 (1:0)
Edmonton
Liigamäng (27. voor)
26. sept
00:00
Edmonton
1:1 (0:0)
Forge
Liigamäng (26. voor)
17. sept
23:00
Edmonton
0:1 (0:0)
Cavalry
Liigamäng (25. voor)
10. sept
02:30
York United
3:1 (1:0)
Edmonton
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. dets
16:00
Jerevani Pjunik
0:3 (0:0)
Urartu
Liigamäng (17. voor)
5. dets
17:00
Ararat-Armenia
1:1 (0:1)
Jerevani Pjunik
Liigamäng (20. voor)
30. nov
15:00
Jerevani Pjunik
2:0 (1:0)
Ararat
Liigamäng (19. voor)
26. nov
17:00
Jerevani Pjunik
3:0 (1:0)
Noah
Karikamäng (veerandfinaal)
22. nov
12:00
Alaškert
1:2 (0:1)
Jerevani Pjunik
Liigamäng (18. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. jaan
17:00
Zulte Waregem
1:1 (0:1)
Westerlo
Liigamäng (22. voor)
18. jaan
21:45
Anderlecht
2:3 (2:1)
Zulte Waregem
Liigamäng (21. voor)
14. jaan
21:45
Genk
1:0 (1:0)
Zulte Waregem
Liigamäng (20. voor)
11. jaan
21:00
Zulte Waregem
2:0 (1:0)
Sint-Truiden
Karikamäng (veerandfinaal)
8. jaan
17:00
Zulte Waregem
2:0 (1:0)
Mechelen
Liigamäng (19. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. nov
16:00
Värnamo
1:4 (0:1)
Göteborg
Liigamäng (30. voor)
30. okt
16:00
Göteborg
0:4 (0:3)
Häcken
Liigamäng (29. voor)
24. okt
20:10
Göteborg
1:0 (0:0)
AIK
Liigamäng (28. voor)
20. okt
20:00
Deferfors
3:1 (0:1)
Göteborg
Liigamäng (27. voor)
17. okt
20:10
Göteborg
2:1 (0:0)
Malmö
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. jaan
21:00
Telstar
MVV Maastricht
Liigamäng (18. voor)
21. jaan
17:30
Dordrecht
0:0 (0:0)
Telstar
Liigamäng (21. voor)
13. jaan
21:00
Telstar
1:0 (1:0)
AZ Alkmaar II
Liigamäng (20. voor)
10. jaan
19:45
Twente
3:1 (2:0)
Telstar
Karikamäng (1/16-finaal)
6. jaan
21:00
TOP Oss
2:1 (1:1)
Telstar
Liigamäng (19. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. jaan
22:00
Utrecht
1:0 (1:0)
Excelsior
Liigamäng (18. voor)
22. jaan
15:30
Twente
2:0 (1:0)
Utrecht
Liigamäng (17. voor)
15. jaan
15:30
Go Ahead Eagles
2:2 (1:2)
Utrecht
Liigamäng (16. voor)
12. jaan
21:00
Blauw Geel 38
1:3 (0:3)
Utrecht
Karikamäng (2. ring)
8. jaan
13:15
Utrecht
1:1 (1:0)
Feyenoord
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. mai
20:00
Utsikten
1:1 (0:1)
Skövde
Liigamäng (10. voor)
24. mai
20:00
Jönköpingi Södra
0:1 (0:0)
Skövde
Liigamäng (9. voor)
18. mai
20:00
Skövde
0:0 (0:0)
Örebro
Liigamäng (8. voor)
13. mai
20:00
Dalkurd
3:1 (1:0)
Skövde
Liigamäng (7. voor)
9. mai
20:00
Skövde
1:3 (1:1)
Halmstad
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. nov
21:00
Bohemians
3:1 (1:0)
Sligo Rovers
Liigamäng (36. voor)
28. okt
21:45
Sligo Rovers
1:0 (0:0)
St Patrick's Athletic
Liigamäng (35. voor)
24. okt
21:45
Sligo Rovers
0:0 (0:0)
Derry City
Liigamäng (34. voor)
21. okt
21:45
Dundalk
3:3 (1:1)
Sligo Rovers
Liigamäng (33. voor)
7. okt
21:45
UC Dublin
0:2 (0:1)
Sligo Rovers
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Poznani Warta
1:1 (0:0)
Mieleci Stal
Liigamäng (17. voor)
4. nov
19:00
Mieleci Stal
3:0 (0:0)
Lubini Zaglebie
Liigamäng (16. voor)
30. okt
15:00
Gdanski Lechia
1:0 (0:0)
Mieleci Stal
Liigamäng (15. voor)
22. okt
16:00
Mieleci Stal
1:1 (1:0)
Plocki Wisla
Liigamäng (14. voor)
18. okt
18:30
Mieleci Stal
0:3 (0:0)
Gliwice Piast
Karikamäng (1/16-finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. jaan
15:30
Inter
1:1 (1:1)
Como
Liigamäng (14. voor)
14. jaan
13:30
Como
0:1 (0:1)
Pomigliano
Liigamäng (13. voor)
7. jaan
13:30
Como
1:1 (1:1)
Roma
Karikamäng (3. voor)
11. dets
13:30
Sampdoria
0:1 (0:1)
Como
Liigamäng (12. voor)
4. dets
15:30
Como
2:3 (0:2)
Fiorentina
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. jaan
15:00
SPAL
1:1 (1:1)
Ascoli
Liigamäng (21. voor)
14. jaan
15:00
Reggina
0:1 (0:0)
SPAL
Liigamäng (20. voor)
26. dets
16:00
SPAL
0:1 (0:0)
Pisa
Liigamäng (19. voor)
18. dets
15:00
Parma
0:1 (0:1)
SPAL
Liigamäng (18. voor)
11. dets
16:00
SPAL
1:1 (1:1)
Palermo
Liigamäng (17. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
18:30
Gdynia Arka
2:2 (2:0)
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (18. voor)
5. nov
16:00
Rzeszowi Resovia
2:2 (2:0)
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (17. voor)
29. okt
16:00
Bielsko-Biala Podbeskidzie
2:0 (0:0)
Nowy Saczi Sandecja
Liigamäng (16. voor)
22. okt
18:30
Krakowi Wisla
3:3 (0:1)
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (15. voor)
15. okt
21:00
Bielsko-Biala Podbeskidzie
2:2 (1:0)
Sosnowieci Zaglebie
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. nov
13:30
Daugavpils
0:2 (0:2)
Riia FS
Liigamäng (28. voor)
31. okt
13:30
Riia FS
0:0 (0:0)
FC Riia
Liigamäng (27. voor)
27. okt
14:00
Daugavpils
0:3 (0:1)
Riia FS
Liigamäng (7. voor)
24. okt
14:00
Riia FS
1:0 (1:0)
Liepaja
Karikamäng (finaal)
20. okt
18:30
Metta/LU
2:5 (1:3)
Riia FS
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. nov
16:00
Gdanski Lechia
1:3 (0:1)
Gliwice Piast
Liigamäng (17. voor)
8. nov
18:30
Leczna Gornik
1:0 (0:0)
Gliwice Piast
Karikamäng (1/8 finaal)
5. nov
13:30
Gliwice Piast
0:2 (0:1)
Poznani Warta
Liigamäng (16. voor)
29. okt
16:00
Kielce Korona
1:1 (1:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (15. voor)
24. okt
19:00
Gliwice Piast
1:2 (1:1)
Radomi Radomiak
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
5. nov
13:00
AIK
1:2 (1:2)
IFK Kalmar
Liigamäng (26. voor)
30. okt
16:00
IFK Kalmar
1:1 (1:1)
Eskilstuna United
Liigamäng (25. voor)
24. okt
20:00
Linköping
2:2 (1:1)
IFK Kalmar
Liigamäng (24. voor)
16. okt
16:00
IFK Kalmar
1:2 (0:1)
BK Häcken
Liigamäng (23. voor)
2. okt
14:00
Brommapojkarna
2:3 (0:2)
IFK Kalmar
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. jaan
20:00
Bukaresti Rapid
Sepsi OSK
Liigamäng (22. voor)
18. dets
20:30
UTA Arad
1:1 (1:0)
Bukaresti Rapid
Liigamäng (21. voor)
14. dets
19:00
Bukaresti Rapid
3:1 (1:0)
Ploiesti Petrolul
Liigamäng (20. voor)
7. dets
20:00
Cluji Universitatea
0:0 (0:0)
Bukaresti Rapid
Karikamäng (3. voor)
4. dets
19:00
Pitesti Arges
1:1 (0:1)
Bukaresti Rapid
Liigamäng (19. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. jaan
20:45
Hermannstadt
0:1 (0:0)
FCSB
Liigamäng (22. voor)
19. dets
20:00
FCSB
1:0 (0:0)
Botosani
Liigamäng (21. voor)
15. dets
20:00
FCSB
0:1 (0:0)
Cluj
Liigamäng (9. voor)
11. dets
20:30
Targoviste Chindia
0:2 (0:1)
FCSB
Liigamäng (20. voor)
8. dets
20:00
Botosani
0:2 (0:0)
FCSB
Karikamäng (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. nov
15:15
Zürich
4:1 (1:0)
Servette
Liigamäng (16. voor)
6. nov
17:30
Lugano
2:0 (1:0)
Zürich
Liigamäng (15. voor)
3. nov
22:00
Arsenal
1:0 (1:0)
Zürich
Euroopa liiga (6. voor)
30. okt
15:15
Sion
0:1 (0:1)
Zürich
Liigamäng (14. voor)
27. okt
19:45
Zürich
2:1 (0:1)
Bodö/Glimt
Euroopa liiga (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. okt
18:00
Vantaa PK-35
2:2 (0:0)
Aland United
Liigamäng (23. voor)
15. okt
17:00
Aland United
2:0 (1:0)
KuPS
Liigamäng (22. voor)
2. okt
13:00
Aland United
2:0 (1:0)
HJK
Karikamäng (finaal)
24. sept
17:00
Aland United
3:0 (1:0)
HPS
Liigamäng (21. voor)
17. sept
14:00
Helsingi PK-35
1:4 (0:1)
Aland United
Liigamäng (20. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. okt
18:00
Vantaa PK-35
2:2 (0:0)
Aland United
Liigamäng (23. voor)
15. okt
17:00
Aland United
2:0 (1:0)
KuPS
Liigamäng (22. voor)
2. okt
13:00
Aland United
2:0 (1:0)
HJK
Karikamäng (finaal)
24. sept
17:00
Aland United
3:0 (1:0)
HPS
Liigamäng (21. voor)
17. sept
14:00
Helsingi PK-35
1:4 (0:1)
Aland United
Liigamäng (20. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. aug
18:00
Tampere Ilves
4:0 (2:0)
HPS
Liigamäng (18. voor)
20. aug
14:00
HPS
2:1 (0:1)
ONS
Liigamäng (17. voor)
13. aug
17:00
Espoo Honka
1:1 (0:0)
HPS
Liigamäng (16. voor)
6. aug
14:00
HPS
0:4 (0:2)
KuPS
Liigamäng (15. voor)
31. juuli
14:00
HPS
1:0 (0:0)
Vantaa PK-35
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. okt
15:00
HIFK
2:0 (1:0)
RoPS
Liigamäng (27. voor)
6. okt
16:00
VPS
2:3 (1:0)
HIFK
Liigamäng (26. voor)
28. sept
14:00
Lahti
2:2 (1:0)
HIFK
Liigamäng (25. voor)
21. sept
18:00
HIFK
2:0 (2:0)
SJK
Liigamäng (24. voor)
13. sept
18:30
HIFK
3:1 (0:0)
KPV
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. nov
17:00
Slovacko
Mlada Boleslav
Karikamäng (kaheksandikfinaal)
13. nov
16:00
Hradec Kralove
1:2 (1:0)
Slovacko
Liigamäng (16. voor)
9. nov
20:30
Praha Sparta
4:0 (2:0)
Slovacko
Liigamäng (14. voor)
6. nov
16:00
Slovacko
1:0 (0:0)
Pardubice
Liigamäng (15. voor)
3. nov
22:00
Belgradi Partizan
1:1 (1:0)
Slovacko
Konverentsiliiga (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. nov
14:00
Mihaly-Szeged
0:10 (0:4)
Ferencvaros
Liigamäng (12. voor)
19. nov
14:00
MTK Budapest
2:5 (0:2)
Ferencvaros
Liigamäng (11. voor)
5. nov
15:00
Ferencvaros
5:0 (3:0)
Astra-Activtek
Liigamäng (10. voor)
29. okt
15:00
Puskas Akademia
1:6 (1:4)
Ferencvaros
Liigamäng (9. voor)
22. okt
15:30
Nyiregyhaza Spartacus
0:13 (0:8)
Ferencvaros
Karikamäng (4. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
17:00
Paksi FC
3:1 (1:0)
Ujpest
Liigamäng (16. voor)
9. nov
21:00
Ujpest
2:1 (1:0)
Fehervar
Liigamäng (15. voor)
5. nov
20:30
Zalaegerszeg
1:0 (1:0)
Ujpest
Liigamäng (14. voor)
30. okt
16:00
Ujpest
3:3 (1:1)
Puskas
Liigamäng (13. voor)
24. okt
19:00
Mezokövesd-Zsory
1:0 (0:0)
Ujpest
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
13:00
Qizilqum
2:1 (0:1)
Jizzaxi Sogdiana
Liigamäng (26. voor)
7. nov
15:30
Taškendi Pahtakor
6:0 (3:0)
Qizilqum
Liigamäng (25. voor)
2. nov
15:30
Qizilqum
1:1 (0:0)
Kuruvtši Kokand-1912
Liigamäng (24. voor)
24. okt
16:30
Surkhoni Termez
2:0 (0:0)
Qizilqum
Liigamäng (23. voor)
19. okt
16:30
Qizilqum
1:2 (0:0)
Qarshi Nasaf
Liigamäng (22. voor)
Klavan tõmbab Anfieldil uuesti Liverpooli särgi selga
HALLITURNIIR
TIPPJALGPALLILE JOON ALLA
Jalgpalli lennunduse vastu vahetanud Signy Aarna: ei kripelda üldse, sest mu parimad jalka-aastad on möödas
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD
UUS VÄLJAKUTSE POOLAS
Karl-Romet Nõmm esimesest välislepingust, uuest särginumbrist, keerulisest ajast Floras ja ebaõnnestunud koondisedebüüdist
PREMIUM LIIGA KLUBID VALMISTUVAD
MITMESUGUST
EESTLASTE UUED VÄLJAKUTSED
Pikk ette (ja ise järele) | Tühjad tribüünid peletavad kultuurinäljas Eesti jalgpallurid välismaale
OLULINE
Udune Albion | Liverpool ei mahu sümboolsesse alg11-sse isegi siis, kui pruukida halastavat meetodit  (üleskutse vaatajatele!)
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
2.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
3.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
5.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
6.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
7.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
8.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
9.
Harju JK Laagri
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11
VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!