Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › mängukava

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
06:00
Suwon
vs
Gwangju
Liigamäng (34. voor)
3. nov
08:00
Ansani Greeners
vs
Suwon
Liigamäng (35. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. okt
15:00
Ararat-Armenia
vs
Noah
Liigamäng (12. voor)
29. okt
13:00
Alaškert
vs
Ararat-Armenia
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. okt
18:00
Urartu
vs
Alaškert
Liigamäng (12. voor)
29. okt
13:00
Alaškert
vs
Ararat-Armenia
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. okt
18:30
Veliko Tarnovo Etar
vs
Sofia CSKA
Liigamäng (14. voor)
6. nov
15:30
Levski Sofia
vs
Veliko Tarnovo Etar
Liigamäng (15. voor)
9. nov
15:00
Veliko Tarnovo Etar
vs
Tšerno More
Liigamäng (16. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
16:00
Torino
vs
Cagliari
Liigamäng (9. voor)
30. okt
22:00
Cagliari
vs
Bologna
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
16:00
Napoli
vs
Lazio
Liigamäng (3. voor)
3. nov
Lady Granata Cittadella
vs
Napoli
Liigamäng (4. voor)
17. nov
Napoli
vs
Perugia
Liigamäng (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
16:00
Napoli
vs
Lazio
Liigamäng (3. voor)
3. nov
Lady Granata Cittadella
vs
Napoli
Liigamäng (4. voor)
17. nov
Napoli
vs
Perugia
(5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. okt
19:30
Rende
vs
Sicula Leonzio
Liigamäng (11. voor)
27. okt
18:30
Catanzaro
vs
Rende
Liigamäng (12. voor)
3. nov
16:00
Rende
vs
Monopoli
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
Karagandõ Š ahtjor
vs
Okžetpes
Liigamäng (31. voor)
2. nov
Okžetpes
vs
Žetõsu
Liigamäng (32. voor)
9. nov
Kõzõlorda Kaisar
vs
Okžetpes
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
Karagandõ Š ahtjor
vs
Okžetpes
Liigamäng (30. voor)
30. okt
Karagandõ Š ahtjor
vs
Atõrau
Liigamäng (31. voor)
2. nov
Aktobe
vs
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (32. voor)
9. nov
Žetõsu
vs
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. okt
13:00
Klaipeda Atlantas
vs
Palanga
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. okt
14:00
Mjölner
vs
Baerum
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. okt
17:00
Lilleström
vs
Valerenga
Liigamäng (26. voor)
3. nov
19:00
Viking
vs
Lilleström
Liigamäng (27. voor)
10. nov
19:00
Lilleström
vs
Stabaek
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. okt
20:00
Brann
vs
Bodö/Glimt
Liigamäng (26. voor)
3. nov
21:00
Valerenga
vs
Brann
Liigamäng (27. voor)
8. nov
20:00
Brann
vs
Odd
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. okt
18:30
Tychy
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (13. voor)
26. okt
19:00
Tychy
vs
Poznani Warta
Liigamäng (15. voor)
29. okt
14:00
Radomi Radomiak
vs
Tychy
Karikamäng (1/16-finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. okt
18:30
Tychy
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (13. voor)
25. okt
21:45
Belchatow
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (15. voor)
29. okt
20:00
Legnica Miedz
vs
Jastrzebie
Karikamäng (1/16-finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. okt
18:30
Tychy
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (13. voor)
25. okt
21:45
Belchatow
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (15. voor)
29. okt
20:00
Legnica Miedz
vs
Jastrzebie
Karikamäng (1/16-finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. okt
20:00
Malmö
vs
AIK
Liigamäng (29. voor)
2. nov
14:00
AIK
vs
Sundsvall
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
16:00
Häcken
vs
Norrköping
Liigamäng (29. voor)
2. nov
14:00
Norrköping
vs
Djurgarden
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. okt
18:00
Domžale
vs
Mura
Karikamäng (veerandfinaal)
27. okt
20:00
Domžale
vs
Bravo
Liigamäng (15. voor)
30. okt
20:30
Mura
vs
Domžale
Karikamäng (veerandfinaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. okt
18:00
Domžale
vs
Mura
Karikamäng (veerandfinaal)
27. okt
20:00
Domžale
vs
Bravo
Liigamäng (15. voor)
30. okt
20:30
Mura
vs
Domžale
Karikamäng (veerandfinaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. okt
18:30
HJK
vs
Lahti
Liigamäng (Euroopa liiga play-o)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
14:30
Ferencvaros
vs
MTK
Liigamäng (8. voor)
2. nov
14:30
Györi ETO
vs
Ferencvaros
Liigamäng (9. voor)
16. nov
14:00
Kelen
vs
Ferencvaros
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. okt
17:00
St. Johnstone
vs
Hamilton Academicals
Liigamäng (10. voor)
30. okt
21:45
St. Johnstone
vs
Hearts
Liigamäng (11. voor)
9. nov
17:00
St. Johnstone
vs
Hibernian
Liigamäng (13. voor)
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Flora alistamine viitas, et 2020 võib kujuneda Kaljule ootamatult helgeks
VÄRSKET
ÜLLATUS INGLISMAAL
Rünnak vedas taas võõrsil libastunud Arsenali alt
VEELKORD 33. VOORUST
VÄLISMAALT
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEVAST
ATS PURJE TULI SOOME MEISTRIKS
Intervjuu | Soomes tiitliunistuse täitnud Purje: tähistame nädal aega, enne kui koju jõuan
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
33
26
3
4
90:21
81
2.
Tallinna FCI Levadia
33
23
5
5
92:27
74
3.
Nõmme Kalju FC
33
21
10
2
73:30
73
4.
Paide Linnameeskond
33
22
5
6
73:25
71
5.
Tartu JK Tammeka
33
11
7
15
49:57
40
6.
JK Narva Trans
33
10
9
14
52:49
39
7.
Viljandi JK Tulevik
33
6
7
20
33:69
25
8.
FC Kuressaare
33
6
5
22
24:76
23
9.
JK Tallinna Kalev
33
5
6
22
25:85
21
10.
Maardu Linnameeskond
33
4
5
24
28:100
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
74
Nõmme Kalju FC
73
Paide Linnameeskond
71
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
39
Viljandi JK Tulevik
25
FC Kuressaare
23
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK