Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 23. november 2020
16:00
Ufa
1:2
FK Himki
Pühapäev, 22. november 2020
13:00
Moskva CSKA
1:1
PFK Sotši
15:30
Volgogradi Rotor
0:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
Kaasani Rubin
0:2
FK Rostov
Laupäev, 21. november 2020
13:00
FK Krasnodar
1:0
FK Tambov
15:30
Groznõi Ahmat
2:2
Peterburi Zenit
18:00
Moskva Spartak
1:1
Moskva Dinamo
18:00
Moskva Lokomotiv
1:0
Tula Arsenal
Pühapäev, 8. november 2020
13:00
FK Himki
2:0
Kaasani Rubin
15:30
Moskva CSKA
2:0
FK Rostov
18:00
Moskva Dinamo
5:1
Moskva Lokomotiv
18:00
Peterburi Zenit
3:1
FK Krasnodar
Laupäev, 7. november 2020
13:00
Jekaterinburgi Ural
2:2
Moskva Spartak
15:30
Tula Arsenal
1:1
Volgogradi Rotor
18:00
FK Tambov
0:1
Groznõi Ahmat
Reede, 6. november 2020
18:00
PFK Sotši
1:1
Ufa
Pühapäev, 1. november 2020
11:00
Ufa
1:2
Jekaterinburgi Ural
13:00
FK Himki
0:2
Peterburi Zenit
15:30
Volgogradi Rotor
0:1
Moskva CSKA
18:00
FK Tambov
1:2
Moskva Dinamo
Laupäev, 31. oktoober 2020
13:00
Kaasani Rubin
3:1
Tula Arsenal
15:30
Groznõi Ahmat
2:0
FK Krasnodar
15:30
Moskva Spartak
0:1
FK Rostov
18:00
PFK Sotši
2:1
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 26. oktoober 2020
18:00
Moskva CSKA
5:1
Tula Arsenal
Pühapäev, 25. oktoober 2020
13:00
Jekaterinburgi Ural
0:0
FK Tambov
15:30
FK Rostov
0:2
FK Himki
18:00
Groznõi Ahmat
3:1
Ufa
Laupäev, 24. oktoober 2020
14:00
Moskva Dinamo
3:1
PFK Sotši
16:30
Peterburi Zenit
1:2
Kaasani Rubin
19:00
FK Krasnodar
1:3
Moskva Spartak
19:00
Moskva Lokomotiv
1:2
Volgogradi Rotor
Pühapäev, 18. oktoober 2020
14:00
Volgogradi Rotor
0:2
FK Tambov
14:00
Tula Arsenal
1:0
Jekaterinburgi Ural
16:30
Moskva CSKA
3:1
Moskva Dinamo
19:00
FK Rostov
3:0
Groznõi Ahmat
Laupäev, 17. oktoober 2020
14:00
Peterburi Zenit
3:1
PFK Sotši
16:30
FK Krasnodar
3:1
Kaasani Rubin
16:30
Moskva Lokomotiv
1:0
Ufa
19:00
FK Himki
2:3
Moskva Spartak
Pühapäev, 4. oktoober 2020
14:00
Moskva Lokomotiv
2:1
FK Himki
16:30
Kaasani Rubin
1:1
Groznõi Ahmat
16:30
PFK Sotši
4:2
FK Rostov
20:00
Moskva Dinamo
2:0
FK Krasnodar
Laupäev, 3. oktoober 2020
14:00
Ufa
0:0
Volgogradi Rotor
16:30
FK Tambov
1:1
Tula Arsenal
16:30
Jekaterinburgi Ural
0:2
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
1:1
Peterburi Zenit
Esmaspäev, 28. september 2020
19:00
FK Himki
1:0
Moskva Dinamo
Pühapäev, 27. september 2020
14:00
Tula Arsenal
2:3
FK Rostov
16:30
Groznõi Ahmat
2:0
Jekaterinburgi Ural
19:00
Moskva CSKA
0:1
Moskva Lokomotiv
19:00
Volgogradi Rotor
1:3
Kaasani Rubin
Laupäev, 26. september 2020
14:00
FK Tambov
0:2
Moskva Spartak
16:30
Peterburi Zenit
6:0
Ufa
20:00
PFK Sotši
1:1
FK Krasnodar
Esmaspäev, 21. september 2020
19:00
Moskva Dinamo
1:0
Groznõi Ahmat
Pühapäev, 20. september 2020
14:00
Ufa
0:1
Moskva CSKA
14:00
Tula Arsenal
3:2
PFK Sotši
16:30
Kaasani Rubin
0:2
Moskva Spartak
19:00
Moskva Lokomotiv
1:0
FK Tambov
Laupäev, 19. september 2020
16:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
Peterburi Zenit
19:00
FK Rostov
3:0
Volgogradi Rotor
Reede, 18. september 2020
20:00
FK Krasnodar
7:2
FK Himki
Esmaspäev, 14. september 2020
18:30
Peterburi Zenit
3:1
Tula Arsenal
20:30
FK Rostov
0:0
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 13. september 2020
16:30
Moskva Dinamo
0:1
Kaasani Rubin
19:00
Moskva CSKA
3:1
Moskva Spartak
19:00
Volgogradi Rotor
0:3
FK Krasnodar
Laupäev, 12. september 2020
13:45
FK Tambov
2:0
Ufa
16:30
Jekaterinburgi Ural
3:1
FK Himki
19:00
Groznõi Ahmat
0:1
PFK Sotši
Pühapäev, 30. august 2020
14:00
Ufa
1:1
Moskva Dinamo
16:00
Moskva Lokomotiv
0:0
Peterburi Zenit
18:00
Groznõi Ahmat
0:3
Moskva CSKA
18:00
Kaasani Rubin
2:2
FK Tambov
20:00
PFK Sotši
0:0
Jekaterinburgi Ural
20:00
FK Krasnodar
1:1
FK Rostov
Laupäev, 29. august 2020
18:00
Moskva Spartak
2:1
Tula Arsenal
20:00
FK Himki
1:1
Volgogradi Rotor
Kolmapäev, 26. august 2020
18:30
Moskva Lokomotiv
2:3
Groznõi Ahmat
18:30
Kaasani Rubin
3:0
Ufa
18:30
Volgogradi Rotor
0:1
Moskva Spartak
20:30
FK Rostov
1:0
Jekaterinburgi Ural
20:30
FK Krasnodar
1:1
Moskva CSKA
20:30
Moskva Dinamo
1:0
Peterburi Zenit
Teisipäev, 25. august 2020
18:30
FK Tambov
0:1
PFK Sotši
20:30
Tula Arsenal
1:1
FK Himki
Pühapäev, 23. august 2020
16:30
Ufa
0:1
FK Rostov
19:00
Moskva Spartak
2:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 22. august 2020
14:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
FK Krasnodar
16:00
FK Himki
1:2
Groznõi Ahmat
17:30
Tula Arsenal
2:0
Moskva Dinamo
18:00
Peterburi Zenit
4:1
FK Tambov
20:00
Moskva CSKA
1:2
Kaasani Rubin
20:00
Volgogradi Rotor
1:2
PFK Sotši
Kolmapäev, 19. august 2020
16:00
Ufa
1:1
Moskva Spartak
16:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Moskva Lokomotiv
18:00
Groznõi Ahmat
3:1
Volgogradi Rotor
19:00
Moskva Dinamo
2:0
FK Rostov
20:00
Peterburi Zenit
2:1
Moskva CSKA
Teisipäev, 18. august 2020
18:00
PFK Sotši
3:2
Kaasani Rubin
19:00
FK Tambov
1:0
FK Himki
20:00
FK Krasnodar
2:0
Tula Arsenal
Laupäev, 15. august 2020
15:30
Moskva Dinamo
0:0
Volgogradi Rotor
15:30
Kaasani Rubin
1:1
Jekaterinburgi Ural
18:00
Moskva CSKA
2:1
FK Tambov
19:00
Moskva Lokomotiv
1:0
FK Krasnodar
20:00
FK Rostov
0:2
Peterburi Zenit
Reede, 14. august 2020
18:00
Tula Arsenal
2:3
Ufa
19:00
PFK Sotši
1:1
FK Himki
20:00
Moskva Spartak
2:0
Groznõi Ahmat
Teisipäev, 11. august 2020
18:00
Volgogradi Rotor
0:2
Peterburi Zenit
20:00
Kaasani Rubin
0:2
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 10. august 2020
17:00
Jekaterinburgi Ural
0:2
Moskva Dinamo
Pühapäev, 9. august 2020
17:00
Ufa
0:3
FK Krasnodar
19:00
Tula Arsenal
0:0
Groznõi Ahmat
20:00
Moskva Spartak
2:2
PFK Sotši
Laupäev, 8. august 2020
16:00
FK Himki
0:2
Moskva CSKA
18:30
FK Tambov
0:1
FK Rostov
MÄNGUKAVA
Laupäev, 28. november 2020
13:00
Tula Arsenal
vs
Peterburi Zenit
15:30
FK Himki
vs
FK Krasnodar
18:00
Groznõi Ahmat
vs
Moskva Lokomotiv
18:00
FK Rostov
vs
Moskva Dinamo
Pühapäev, 29. november 2020
11:00
Jekaterinburgi Ural
vs
PFK Sotši
13:00
Ufa
vs
FK Tambov
15:30
Kaasani Rubin
vs
Moskva CSKA
18:00
Moskva Spartak
vs
Volgogradi Rotor
Laupäev, 5. detsember 2020
13:00
Moskva Lokomotiv
vs
Kaasani Rubin
15:30
Moskva Spartak
vs
FK Tambov
18:00
Peterburi Zenit
vs
Jekaterinburgi Ural
18:00
FK Krasnodar
vs
Volgogradi Rotor
Pühapäev, 6. detsember 2020
13:00
FK Rostov
vs
Ufa
15:30
Moskva Dinamo
vs
Tula Arsenal
18:00
Moskva CSKA
vs
FK Himki
Esmaspäev, 7. detsember 2020
18:00
PFK Sotši
vs
Groznõi Ahmat
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK