Primera Division › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 23. november 2020
22:00
Athletic Bilbao
4:0
Real Betis
Pühapäev, 22. november 2020
15:00
Eibar
0:0
Getafe
17:15
Cadiz
0:1
Real Sociedad
19:30
Granada
1:3
Real Valladolid
22:00
Deportivo Alaves
2:2
Valencia
Laupäev, 21. november 2020
15:00
Levante
1:1
Elche
17:15
Villarreal
1:1
Real Madrid
19:30
Sevilla
4:2
Celta de Vigo
22:00
Atletico Madrid
1:0
Barcelona
Reede, 20. november 2020
22:00
Osasuna
1:1
Huesca
Pühapäev, 8. november 2020
15:00
Getafe
1:3
Villarreal
17:15
Real Sociedad
2:0
Granada
19:30
Real Valladolid
2:1
Athletic Bilbao
19:30
Levante
1:1
Deportivo Alaves
22:00
Valencia
4:1
Real Madrid
Laupäev, 7. november 2020
15:00
Huesca
1:1
Eibar
17:15
Barcelona
5:2
Real Betis
19:30
Sevilla
1:0
Osasuna
22:00
Atletico Madrid
4:0
Cadiz
Reede, 6. november 2020
22:00
Elche
1:1
Celta de Vigo
Esmaspäev, 2. november 2020
22:00
Villarreal
2:0
Real Valladolid
Pühapäev, 1. november 2020
15:00
Real Betis
3:1
Elche
17:00
Celta de Vigo
1:4
Real Sociedad
19:30
Granada
1:1
Levante
22:00
Valencia
2:2
Getafe
Laupäev, 31. oktoober 2020
15:00
Real Madrid
4:1
Huesca
17:00
Athletic Bilbao
2:1
Sevilla
19:30
Osasuna
1:3
Atletico Madrid
22:00
Deportivo Alaves
1:1
Barcelona
Reede, 30. oktoober 2020
22:00
Eibar
0:2
Cadiz
Esmaspäev, 26. oktoober 2020
22:00
Levante
1:1
Celta de Vigo
Pühapäev, 25. oktoober 2020
13:00
Real Valladolid
0:2
Deportivo Alaves
17:00
Cadiz
0:0
Villarreal
19:30
Getafe
0:1
Granada
22:00
Real Sociedad
4:1
Huesca
Laupäev, 24. oktoober 2020
17:00
Barcelona
1:3
Real Madrid
19:30
Osasuna
1:0
Athletic Bilbao
19:30
Sevilla
0:1
Eibar
22:00
Atletico Madrid
2:0
Real Betis
Reede, 23. oktoober 2020
22:00
Elche
2:1
Valencia
Pühapäev, 18. oktoober 2020
13:00
Eibar
0:0
Osasuna
15:00
Athletic Bilbao
2:0
Levante
17:00
Villarreal
2:1
Valencia
19:30
Deportivo Alaves
0:2
Elche
19:30
Huesca
2:2
Real Valladolid
22:00
Real Betis
0:3
Real Sociedad
Laupäev, 17. oktoober 2020
14:00
Granada
1:0
Sevilla
17:00
Celta de Vigo
0:2
Atletico Madrid
19:30
Real Madrid
0:1
Cadiz
22:00
Getafe
1:0
Barcelona
Pühapäev, 4. oktoober 2020
13:00
Osasuna
2:0
Celta de Vigo
15:00
Deportivo Alaves
1:0
Athletic Bilbao
17:00
Levante
0:2
Real Madrid
19:30
Cadiz
1:1
Granada
22:00
Barcelona
1:1
Sevilla
Laupäev, 3. oktoober 2020
14:00
Real Valladolid
1:2
Eibar
17:00
Atletico Madrid
0:0
Villarreal
19:30
Elche
0:0
Huesca
19:30
Real Sociedad
3:0
Getafe
22:00
Valencia
0:2
Real Betis
Neljapäev, 1. oktoober 2020
20:00
Athletic Bilbao
0:1
Cadiz
20:00
Sevilla
1:0
Levante
22:30
Celta de Vigo
0:3
Barcelona
Kolmapäev, 30. september 2020
20:00
Villarreal
3:1
Deportivo Alaves
20:00
Huesca
0:0
Atletico Madrid
22:30
Real Madrid
1:0
Real Valladolid
22:30
Eibar
0:1
Elche
Teisipäev, 29. september 2020
20:00
Real Sociedad
0:1
Valencia
22:30
Getafe
3:0
Real Betis
Pühapäev, 27. september 2020
13:00
Osasuna
1:3
Levante
15:00
Eibar
1:2
Athletic Bilbao
17:00
Atletico Madrid
6:1
Granada
19:30
Real Valladolid
1:1
Celta de Vigo
19:30
Cadiz
1:3
Sevilla
22:00
Barcelona
4:0
Villarreal
Laupäev, 26. september 2020
14:00
Deportivo Alaves
0:0
Getafe
17:00
Valencia
1:1
Huesca
19:30
Elche
0:3
Real Sociedad
22:00
Real Betis
2:3
Real Madrid
Pühapäev, 20. september 2020
17:00
Huesca
0:2
Cadiz
19:30
Real Betis
2:0
Real Valladolid
19:30
Granada
2:1
Deportivo Alaves
22:00
Real Sociedad
0:0
Real Madrid
Laupäev, 19. september 2020
17:00
Villarreal
2:1
Eibar
19:30
Getafe
1:0
Osasuna
22:00
Celta de Vigo
2:1
Valencia
Pühapäev, 13. september 2020
15:00
Deportivo Alaves
0:1
Real Betis
17:00
Real Valladolid
1:1
Real Sociedad
19:30
Villarreal
1:1
Huesca
22:00
Valencia
4:2
Levante
Laupäev, 12. september 2020
17:00
Eibar
0:0
Celta de Vigo
19:30
Granada
2:0
Athletic Bilbao
22:00
Cadiz
0:2
Osasuna
MÄNGUKAVA
Reede, 27. november 2020
22:00
Real Valladolid
vs
Levante
Laupäev, 28. november 2020
15:00
Elche
vs
Cadiz
17:15
Valencia
vs
Atletico Madrid
19:30
Huesca
vs
Sevilla
22:00
Real Madrid
vs
Deportivo Alaves
Pühapäev, 29. november 2020
15:00
Barcelona
vs
Osasuna
17:15
Getafe
vs
Athletic Bilbao
19:30
Celta de Vigo
vs
Granada
22:00
Real Sociedad
vs
Villarreal
Esmaspäev, 30. november 2020
22:00
Real Betis
vs
Eibar
Reede, 4. detsember 2020
22:00
Athletic Bilbao
vs
Celta de Vigo
Laupäev, 5. detsember 2020
15:00
Levante
vs
Getafe
17:15
Sevilla
vs
Real Madrid
19:30
Atletico Madrid
vs
Real Valladolid
22:00
Cadiz
vs
Barcelona
Pühapäev, 6. detsember 2020
15:00
Granada
vs
Huesca
17:15
Osasuna
vs
Real Betis
19:30
Villarreal
vs
Elche
22:00
Deportivo Alaves
vs
Real Sociedad
Esmaspäev, 7. detsember 2020
22:00
Eibar
vs
Valencia
Teisipäev, 12. jaanuar 2021
22:30
Granada
vs
Osasuna
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK