Zlidnise koduklubi sai kolmanda võidu järjest, Melise oma tegi viigi (0)

Inna Zlidnis. Foto: Brit Maria Tael

Eesti naiste koondislane Inna Zlidnis mängis Ungari kõrgliiga 17. voorus kõik 90 minutit, kui tema koduklubi Budapesti Ferencvaros alistas võõrsil Astra Hungary 5:1.

Esimene poolaeg lõppes 1:1 viigiseisul, aga teisel poolajal lõi Ferencvaros neli vastuseta väravat, saades kolmanda võidu järjest. Ferencvaros on teeninud 42 punkti (13 võitu, 3 viiki, 1 kaotus) ja asub teisel kohal, kaotades liidrile MTK Hungariale nelja punktiga.

Eesti noortekoondislase Heidi Melise koduklubi Ternana tegi Itaalia tugevuselt kolmanda liigas kodus väravateta viigi Sant-Egidioga. Melis mänguaega ei teeninud. Ternana on 14 mänguga kogunud 18 punkti (5 võitu, 3 viiki, 6 kaotust) ja asub viiendal kohal.